Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen veszélyei vannak a...

Milyen veszélyei vannak a tudatos álomnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmi, mi lenne? Azt csinálsz álmodban amit akarsz, de ettől még ugyanaz marad mintha simán álmodnál... Annyi veszélye van mint a rendes álomnak, szóval semmi.
2011. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi. Leginkább attól félek, hogy "megunom", és föl akarok ébredni, de nem sikerül...:S
2011. júl. 22. 21:11
 3/16 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne
2011. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy nem tudsz felébredni. Ez nem olyan mint egy kóma. :) (Első voltam)
2011. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Legfeljebb nem akkor ébredsz fel mikor akarsz, hanem amikor az agyad akarja, úgy mint a rendes álmoknál.
2011. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
illetve még a tükrök... azt olvastam, hogy torz képet mutat, ami félelmetes is lehet, és akkor az álom átcsaphat rémálomba...
2011. júl. 22. 21:22
 7/16 anonim ***** válasza:

Elvész a spontaneitás varázsa :)

Talán elvész a figyelmeztetések egyszerű módja, és a napi események feldolgozásának könnyű lehetősége.

2011. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
A tudatos álmodásnak nem az a lényege hogy azt álmodsz amit akarsz. Ugyan úgy az agyad találja ki a történéseket, csak te eldöntheted merre mész. Pl: melyik ajtót választod. Ez erős példa volt. :D Meg ha rosszat álmodsz, akkor tudni fogod hogy csak álom és más fele tereled a szálakat. Én például álmomban, mindig tudom hogy álmodok, szoktam is közben nevetni. Remélem segítettem. Hátránya talán annyi, hogy sokkal fáradtabban ébredsz, mint egyébként.
2011. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönök minden választ!
2011. júl. 22. 22:11
 10/16 anonim ***** válasza:

Én általában spontán szoktam tudatosan álmodni. Fel lehet belőle ébredni, de tényleg igaz, hogy nehezen. A testünk még nem teljesen kész az ébredésre, alig tudjuk még a szemünket is kinyitni, erőlködni kell kicsit hozzá, de aztán sikerül. Az is igaz, hogy néha átcsap rémálomba, amit gyakorlat nélkül nehéz irányítani, ilyenkor lép életbe az előző pont, gyorsan fel kell ébreszteni magunkat.

Egy gyakorlott tudatos álmodó biztos könnyebben kezeli ezeket a helyzeteket, de én soha nem tanultam, nem gyakoroltam.

2011. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!