Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthattam az előbb?

Mit láthattam az előbb?

Figyelt kérdés
Szóval... filmet néztem, Az ördög jobb és bal keze és éppen reklám volt. Odamentem az ablakhoz, nézelődni. Mostanában szoktam az eget bámulni, még akkor is, ha néha olyan 11 fele nem jön álom a szememre. Kissé felhős az ég, de csak részben fedi el. Úgy néz ki, mint egy kör. Van középen egy pötty, utána 2 nagyobb kör húzódik meg. Szóltam anyának, hogy mi lehet az, ami mozog a felhőben. Azt mondta hagyjam már békén, Ő nem lát semmit. Utána visszamentem a szobámba, jön anya, azt mondja látok valamit, kajakra olyan mint egy csészealj. De tényleg! Mozog... megáll bal oldalt, utána jobbra megy. Ahol pedig már tiszta az égbolt, oda nem száll. Mi a fene ez, Ne kérjétek, hogy fényképezzem le, próbáltam, nem tudom. Nem vagyok álmos, kétszer is megdörzsöltem a szemem, hogy jól látok. Nincs diszkó sem a közelünkben, csendes az éjszaka.
2011. júl. 21. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy UFO. Hol laksz?
2011. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miskolcon, és még mindig mozog. Folyamatosan.
2011. júl. 21. 22:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen színekben vibrál?
2011. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Halványsárga és körülbelül olyan labda méretű.

Először anya azt mondta szentjánosbogár, de azok nm nőnek ekkorára.

2011. júl. 21. 22:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Az idokep.hu Miskolc-Szinvate webkamerán látszódik valami kék, de az gondolom, valami épület-kivilágítás.
2011. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet az.
2011. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ad ki esetleg valami hangot?
2011. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A Győri kapuban lakom.
2011. júl. 21. 22:23
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. júl. 21. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem Miskolcot, békéscsabai vagyok. Minden esetre érdekes.
2011. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!