Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen táltos tanfolyamot,...

Milyen táltos tanfolyamot, iskolát ajánlanátok? Ha lehet, linkeket légyszi.

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ilyen egyszerű:

[link]

2011. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semelyiket, mert átverés: nyugatról/keletről importált New Age-t adják el ezen a néven, is.
2011. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
KOvács András táltos iskolája a legjobb ((:
2011. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt a link: [link]


Nemsoká kezdődik, még biztosan beleférsz. Egy kis földi eredetű "energia" azért kell hozzá (kb. 60 ezer Ft.)

2011. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek (:
2011. júl. 28. 00:00
 6/12 anonim ***** válasza:

a földi eredetű "energia" kerül 60 kilóba?? :)

a másik: bárki lehet táltos? ez nem egy veleszületett "tehetség"? bárki megtanulhatja??

harmadik: Kovács Magyar András magyarság kutatással kezdte pályafutását. hogy lett belőle táltos??

2011. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Inkább ezt az oldalt kéne böngészni:

[link]


Egyértelmű lehúzás, ha valaki tényleg ennyire önfeláldozó és megtartóztató életet vállal, akkor nem áll neki ebből megélni.


És "földenergia" tanfolyamokat tartani. Kíváncsi vagyok, hogy köztörvényes bűnöző-e az, aki semmit nem ad egy kitalált szolgáltatásért...

2011. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Kedves ma 00:09, gondolom, hogy te is tudod értelmezni, hogy 60 eFt-ba kerül a 6 részes, de 3 alkalommal tartandó tanfolyam.

Kovács András egyébként csontkovácsolással kezdte a pályafutását, a magyarság- és eredetkutatás későbbi ügy.

2011. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
89%
Én kb.. 10 éve foglalkozom energetikával.(prána, táltos, reiki, tanfolyam) elmondom a tapasztalataimat.. Kovács..táltos ur oly szinten pénzre megy. már.. hogy inkább mondanám kis pici szekta gyárnak, a pénzes emberek számára.. barátnőmmel is miatta szakadt meg a kapcs... ő még most is oda jár.. van,,havi 60 ja andriséknak.. utalni.. hogy is van ez akkor a tudás mindenkié???? akkor miért kér annyit tanfolyamokért, stb..??? két fia külföldön tanult, 16 évesen olyan kocsival járt, amit földi halandó bizony nem fog vezetni.. stb.. lehet ezen is gondolkodni.. ja és erre az a válasz, hogy akik kimaradnak a táltos suliból azért teszik.. mert nincsenek olyan magas szellemi szinten.. hm.. nekem pénzem nemvolt, meg egy idő után kamu szagu volt a dolog.. de mindegy.. barinőm közölte(10 éves barátság, hgoy mivel nem járok, el velük.. nem vagyok egy szinten vele... hm.. vicces.. mondtam neki, hogy hajéktalanok is örülnének.. pénzenek dobja ki az ablakon..stb.. ja és barinőm.. is jár, ELIT KLUBBA.. AHOVA CSAK A KIVÁLASZTOTAK MEHETTEK ANDRISÉK HÁZIKÓJÁBA.. 30 EZER PER HÉTVÉGE.. ott hangzanak el a titkok.. amit csak a kiválasztottak kaphatnak meeg a megbizhatóak.. ja és lehet, fikázni.. első kézből tudom. láttam..stb ez van..
2011. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, valamilyen szinten egyetértek veled. A tudás persze hogy mindenkié, aki meg tudja fizetni:) Ingyen semmit sem adnak (lásd Krisztus koporsója...), ma meg főleg nem. Nyilván mindenki végiggondolja, hogy milyen fajta tudásra van szüksége és tud-e áldozni rá pénzt. És ha nem tud, akkor vajon szüksége van arra a fajta tudásra??? Persze ha ilyen késztetés van az emberben, valamerre el kell indulni, de ebben nagy segítséget nyújtanak a könyvek, kiadványok és a net is.
2011. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!