Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Isten tényleg létezik, segít...

Isten tényleg létezik, segít rajtunk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én annyira szeretnémm hogy a legjobb barátnőm egy kicsit is megvátozzon hogy egy kiicsit jobban szeressen valahová csavarogni meg minden!

katolikusok vagyunk mindketten és , már olyansokat imátkoztam hogy legyünk többet egyyütt meg minden de semmi , sőt!


2012. jún. 20. 12:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyobb gondjaim is vannak, mint egy "barátnő". Én is imádkoztam, de nem talált meghallgatásra. Sőt. Minden rosszabb, egyre jobban.
2012. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Sajnálom! :( de tényleg eggyüttérzek veled!

tudjátok én nagyon érzékeny tipus vagyok,és amikor egy kicsit flegmább velem a "a legjobb barátnőm " úgyérzem hogy nélküle nemtudok élni, mert már kiskorom óta (ovi óta)eggyütt nevetünk , és gyakorlatilag úgyérzem mintha úgyszeretném mint a saját testvérem , de a nyári szünetben nem nagyon szoktunk találkozni!

2012. jún. 20. 13:04
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
A keresztények Istene nem létezik.
2012. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
76%
létezik és segiteni fog majd
2012. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, miaz HOGY A KERESZTÉNYEK ISTENE NEM LÉTEZIK???

hiszen 1 ISTEN VAN

2012. jún. 20. 13:15
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
1 Isten van, de nem olyan mint amilyennek a keresztények hiszik.
2012. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Folyamatosan segít, de nem úgy fog, hogy egyik percről a másikra nagyonboldog lesz, nagyon fog szeretni. Ezeket nem lehet észrevenni, de oda vezet téged, ahol a legjobb neked.
2012. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
Van akin segít van, akit meg egy életre szenvedésre ítél. Ebből következően nem igazságos, ha egyáltalán létezik. Szerintem nem.
2012. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Gyerekek, ez nem így megy! Mi lenne, ha minden nő imádkozna, hogy legyen nagyobb a melle, és minden férfi imádkozna, hogy legyen hosszabb neki... és akkor mindenkinek segíten. Így képzelitek? Mert Isten segít, de nem így!!
2012. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Isten nem arra van hogy az emberek minden apró cseprő gondját megoldja az emberek helyett. Nem gondoljátok hogy elég önző és egoista felfogás azt gondolni, hogy Isten azért van, hogy állandóan kérjünk tőle? Mi az amit adtatok valaha is Istennek önzetlenül, nem azért mert valamit vártatok érte cserébe?
2012. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!