Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg létezik öngyulladás?

Tényleg létezik öngyulladás?

Figyelt kérdés
Az emberitest képes öngyulladásra?

2012. júl. 28. 21:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja, és WON ne írd ki a nevedd muindig utoljára mert neked bevan kapcsolva, hogy WON válasza. Szerintem azért nem ég meg a körülötte lévő tárgy(ak), mert 10 másodperc alatt is lehet meg ha olyan a ruha az is simán fel kapja. WON már láttalak az ezotéria témában az a gyerek aki mondta, hogy egy démon elakarta vinni meg ott volt Istennél. ISTENEM!
2012. aug. 3. 10:02
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig az emberben ugye egy égési folyamat megy végbe mindig. Az úgynevezett lassú égés. Ha ez felborul valahogy, akkor a sejtekben a kémiai anyagok egyensúlya megváltozik és ez vezet az öngyulladáshoz.

A környező tárgyak talán azért nem égnek meg, mert ez másfajta égés, nem az amit nyílt lánggal gyújtasz. Inkább mint valami kémiai égés, mikor sósavat öntesz valamire, és az füstölögve marja, úgy tűnik égeti azt.


Konkrétan a kérdésedre a válaszom, igen, létezik, legalábbis szerintem.

2012. aug. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Won ***** válasza:

1. Tudom, hogy be van állítva, hogy kiírja a nevem, szándékos.

2. Engem vitt el a démon? Ezt ki mondta, mert biztos nem én...


Won

2012. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem csak te is vélaszoltál a kérdésre és sok más kérdésre.
2012. aug. 4. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!