Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valós alapja?

Van valós alapja?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 13. 17:56
 1/10 A kérdező kommentje:
én nem hiszek a világ végében , de ez a cikk annyira valósnak tűnik, nagyon meg vagyok ijedve :( nem tudom mit gondoljak :(
2012. nov. 13. 18:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne olvasgasd azt a szennyoldalt, és akkor nem lesz probléma. :)


2. Ezt viszont olvasd el, és máris nyugtod lesz:

[link]


3. Csak és kizárólag megbízható, hiteles forrásokra támaszkodj a jövőben; ne csinálj magadnak pluszproblémákat, van elég ezek nélkül is, nem? :D

Most teljesen őszintén: ha igaz lenne, tudnál valamit tenni ellene? Semmit az égvilágon. Akkor meg mi a csudának kell idegeskedni, és félelemben tölteni az életedet?


4. Ha esetleg összeesküvés-elméletekkel is találkoztál már, amik megijesztettek, nézz be ide:

[link]


Prevenciós jelleggel is ajánlom. :)

2012. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"én nem hiszek a világ végében , de ez a cikk annyira valósnak tűnik, nagyon meg vagyok ijedve :("

Ez neked valósnak tűnik? Egyáltalán: ezen a weboldalon látsz bármi olyat, aminek lehet valóságalapja? Akkor ajánlom, hogy frissítsd fel az általános iskolai fizikatudásodat. Az is elég hozzá, hogy lásd: csak egy (vagy több), a valóságtól teljesen elrugaszkodott, a különféle ősmagyar elméleteket és zsidógyűlölő eszméket jelentős mennyiségű alkohollal és hallucinogénnel keverő ember képtelen agyszüleményéről van szó.

2012. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"én nem hiszek a világ végében , de ez a cikk annyira valósnak tűnik, nagyon meg vagyok ijedve :( nem tudom mit gondoljak :("


Öhm nem tűnik valósnak. Ha felzaklatott, akkor nézz valami megnyugtató filmet, pl. Deep Impact, Independence Day, Tizenkét majom, vagy 2012 Doomsday.

2012. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Végiggörgettem a cikket, az utószó önmagáért beszél:


"A TERMÉSZET ÉS AZ ÉLŐVILÁG NEM HAZUDIK, AZ „EMBEREK” IGEN!"

2012. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy van valós alapja, ez a dezodor is "utolsó kiadás":

[link]

2012. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Júzerek, riadó: a kérdést a Tudományok kategóriából áttették az Ezotériába; készítsétek a nyugtatókat és a facepalmokat. ;)
2012. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Zsizsik666 ***** válasza:
Külön kéne csinálni egy nullsík kategóriát, de ne az ezotérián belül, hanem csak úgy, s akkor nem kéne ezeket olvasni :/
2012. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!

Bár eddig tetszéssel olvastam a szellemes humoros hozzászólásokat az ilyen kérdésekre, most írásra indított az a megjegyzése, hogy nagyon meg van ijedve.

Csak vélem, hogy Ön fiatal és nem élt még át ilyen jóslatokat, egyébként nem aggódna. Igen, több ilyen volt már csak az én életemben is. És most mégis írni tudok Önnek. Remélem, hogy élnek még a szülei, de mindenképp van olyan személy, aki idősebb és bízik benne. Javaslom, kérdezze őket! Bizonyára elnéző mosollyal fogják felemlegetni, hogy hány ilyen alkalmat éltek túl. Bizonyára nem is tudják majd a pontos számot, mert egy idő után nem tartották érdemesnek figyelembe venni.

Azért veszem komolyan az ijedtségét, mert első alkalommal én is nagyon megrémültem. Különösen attól, hogy nem gyors halál éri majd szeretteimet, vagy engem is, hanem sok szenvedés. Szerencsére a szüleimhez fordultam, akik megnyugtattak, hiszen már ők is éltek túl ilyen jóslatot.

De a jövőt nem biztos, hogy elhiszi ezért egy nem régi esetet említek, hogy mivé lesznek akár a tudományos jóslatok is. Gondoljon bele, pl. a madárinfluenza jóslatokba. Amivel nem csak rémisztgettek tudósok, világ- és földrészi egészségügyi irányító szervezetek, hanem nagy mennyiségű oltóanyagot rendeltek is és folyamatos győzködés volt a nagyarányú oltottság mellett. Mert mi lesz, ha mutálódik a madár és humán influenza! Már pontos számadatokat is vizionáltak az emberiség nagyarányú elhalására. Megközelítőleg sem érték el a kívánatosnak tartott beoltottsági arányt és volt olyan szerencsétlen ember, akinek a szervezetében kimutatták az emberi nem számára végzetesnek tartott mutálódást. Sokan rettegtek. És nagyon kevés -persze az érintettek számára szörnyű és túl sok- haláleset lett. És mára már az oltottak védettsége is elmúlt, hiszen az 1 évig tartott. Foglalkozik ma valaki ezzel?

És a közeljövő? 2012. december 22. sok gyereknek, fiatalnak örömszerző nap lesz, mert az lesz a téli szünet első napja. Akik nem dolgoznak folyamatos szolgálatú munkahelyen, azoknak kezdődik egy 5 napos szabadság: hétvége és a szeretet ünnepe egymás után. És mint minden nap: lesznek első suta randevúk, név- és születésnaposak és ha percekkel is, de lassan hosszabbodni kezdenek a nappalok. És megtapasztalja, hogy a következő ilyen jövendöléssel nem kell foglalkozni. Mert lesz. Ha nem maja-naptár alapján, akkor pl. jöhet a jó öreg Nostradamus, netán a Biblia, vagy feltárt piramisban talált papirusz (ahol kezdetnek gyors egymásutánban szörnyű és titokzatos halált halnak a feltárók) és így tovább. Olvassa ezeket derűsen! Mert "az élet él, és élni akar". Hosszú, egészséges, boldog életet kívánok!

2012. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csakis annyi amennyi az OPNI-ből kihallatszott annó...


A hozzászólásokra reagálva, magát a hitelesnek tűnő tálalás amit a sok egyszerű ember be is kajál, nem nehéz létrehozni. Az Olajfalók(Ropáci) című filmet tudom e témában ajánlani. Ezerszer hasznosabb és elgondolkodtatóbb, mint a paranormal.hu és társai.


László jósnő

2012. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!