Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj lehet? Két és fél éves...

Baj lehet? Két és fél éves kislányom, mostanában sokszor mondja, hogy fáj a lába. Lehet valós alapja?

Figyelt kérdés
A saját orvosa csak aug. 27-én rendel.
2012. aug. 15. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy mindenképp lehetséges, mert az egyik unokahúgomnál ugyanilyen problémák voltak a növekedésnél. Ő később ilyen 4-6 évesen sokszor még álmában is felsírt és úgy kellett masszírozgatni. Viszont az egyik unkoaöcsém, csak lusta volt, és ha sétálni kellett akkor mondta mindig, hogy fáj a lába.:) Igaz, Ő már idősebb volt valamivel. Az én kisfiam is 2,5 éves lesz és csak akkor mondja, hogy fáj valami( nálunk a foga jön, vagy a hasa, ha nehezen kakil ), ha tényleg baj van. Szóval szerintem nézesd meg.
2012. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Növés miatt is lehet! Nekem egész gyerekkoromba sportkrémmel kente anyu a lábamat meg fásliszta,néha úgy fájt hogy nem tudtam ráállni.
2012. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, 99% hogy csak a növekedéstől van. Nekem is 2és fél éves a fiam, és a héten már 2-szer is panaszkodott hogy fáj a lába. Hétfőn annyira, hogy bölcsiből hazajövet leült a járdára, hogy "anya, nem tudok járni,fáj a lábam". Persze azért csak hazabattyagott. Kérdezgettem tőle, hogy elesett-e, megütötte-e, de azt mondta, hogy nem. Csak úgy fáj...

Viszont többet is eszik a héten a megszokottnál, így azt gondolom hogy növekszik épp...

2012. aug. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a növekedéstől van. Én is emlékszem, mennyire fájt a lábam anno.
2012. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!