Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Világvége-hívők, adnátok...

Világvége-hívők, adnátok nekem erre egy magyarázatot?

Figyelt kérdés
Ugye több időzóna van, és 2012.12.21 0:00-kor jönne a világvége... namost máskor van éjfél Budapesten és máskor mondjuk Sydney-ben. remélem értitek mire gondolok
2012. nov. 29. 23:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Szkeptikus vagyok, nem "hüje". Csupán feltettem egy egyszerű kérdést. Ha tudsz rá épkézláb választ adni, akkor lehülyézhetsz.
2012. nov. 29. 23:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor hülye vagy.
2012. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én itt dolgozok kint(Anglia).Ez a kérdés ez hihetetlen jó!

Tényleg.Ha itt éjfélkor lesz,akkor otthon 1 órakor...

Ez jó;)

2012. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne törődj Anorexiással, ő a hüje (így j-vel), és most belerondítottál a szórakozásába
2012. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vonj le egy átlagot, és megkapod az eredményt:)
2012. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Micsoda bugyutaság ez.Ez nem olyan esemény, mint egy tv-műsor, hogy percre pontosan kezdődik. CSak valamikor ez körül a nep körül várható esetleg valami, ha lesz egyáltalán. Remélem kihalunk mindannyian :)
2012. nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne ennek a világvége témának egy külön rovat?Az lenne ám az igazi világvége:)
2012. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ez egy nagyon hülye kérdés volt.

A világvége nem igy fog jönni,ha jön. (amugy nemigazánhiszek benne) .

2012. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a mayák mindent láttak előre, akkor miért nem látták ,hogy a spanyol hódítók leradírozzák őket a föld színéről?
2012. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Indian temaban otthon vagyok.


Nehany tenyek:

-2012.12.21 10:00 a 'vilagvege' idopontja nem 0:00 (kozep amerikai idozona, sajat 'lakhelyuk')

-Ez egy ciklusvaltas idejet jeloli ahol a maja istenek vizozont kuldenek es minket (kukoricaembereket) elpusztitanak mert nem vagyunk eleg tokeletesek szamukra.

-A nagy ciklus 5124 eves, 13 Baktunbol all. (kozelitoleg: 1xBaktunbol = 394ev--- tudom matematikailag nem jon ki pontosan azert irtam hogy kozelitoleg).

-Pusztulasunk utan lejonnek az isteneik es tokeletes embereket teremtenek.

________________________


SAJAT velemeny:

Ennek az idopontnak nincs jelentosege. Ez nekik kb. olyan mint a gorog mitoszok. Ebben a korban nem volt facebook, internet, ujsag, konyv,... valamivel nekik is es a gorogoknek is kellet tolteni az idot es hinni kellet valamiben/valakiben. Kitalaltak isteneket, mitoszokat...

________________________


U.I.: a talalt maja naptarra nem volt irva hogy: VILAGVEGENAPTAR, UTOLSONAP2012BENLESZ, ...

________________________


Nem vagyok 'hivo' de ebbol a logikabol kiindulva a pl.: mo-on kaphato 2012-es naptar 2013.01.06(vasarnap) er veget.

Ez azt jelenti hogy a magyar 'joslat' szerint ha nem veszel uj naptart akkor 2013.01.06-an lesz a vilag vege (termeszetesen magyar ido szerint). :P

________________________


Bonuszinfo: ha jol emlekszem az asztek naptar 2027 ig van szamozva :)

Remelem segitettem

2012. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!