Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemidézéssel lottónyeremén...

Szellemidézéssel lottónyeremény? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat, hogy valakinek bejött. Szellemidézésen megkérdezte a szellemet, hogy belelát-e a jövőbe, látja-e a kihúzandó számokat. A szellem súgott, az illető nyert.

Vélemények?



2013. jún. 10. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

hiszek a természetfeletti erők létezésében, mindenben ami okkult és mágikus, rosszul írta, tudom hogy létezik.

és mégis mi a bizonyítékom, szegénységből jöttem, de ma már dolgoznom sem kell, és mindez mintha egyik napról a másikra az ölembe hullt volna.félelmetes volt megtapasztalni, h a természetfeletti erőknek milyen hatalma van.

nem konkrétan lottónyeremény által lettem az aki most vagyok, de külső segítség nélkül, tuti egy gyárban lennék, és 3 műszakban dolgoznék minimálbérért.

2013. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
64%
Lehetséges, elég nehéz de én már háromszor megnyertem a lottót. Most éppen Maliburól írok :)
2013. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
51%
Engem érdekelne ez a téma, de sajnos nincs tapasztalatom de valóban léteznek furcsa dolgok :D
2013. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Sok fogadást nyertem meg a bátyám szellemének segítségével. Habár először én is szkeptikusan álltam hozzá. Viszont amikor felvásároltam a Hilton szállodaláncot, minden kételkedésem alábbhagyott. Azóta nyaralóm van Floridában, Hawaiion, Norvégiában, Kínában és Indonéziában. Mindenképpen megéri.
2013. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Te, utolsó... a budapesti Westend Hiltonban jó nagy tahók a recepciósok. Csak szólok, ha már tiéd a szállodalánc, egy ötcsillagos, méregdrága szállodában a jelenleginél kifinomultabb modorú alkalmazottakat kellene dolgoztatnod.
2013. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo,megirhatnad priviben, hogy csinaltad) igerem nem arulom el senkinek,ha azt mondod hogy ne tegyem)
2013. jún. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem csinálnám. A szellemidézésből sose sül ki semmi jó, főleg ilyen önös érdekekböl nem. Nem tudom hogy hol hallottad h valaki így nyert a lottón de ez valószínüleg nem igaz. Én hiszek a szellemekben, de nem úgy működik mint a filmekben hogy gyertyát gyújtasz, hívod őket aztán jönnek, mit több meg is mondják neked a lottó számokat. Bár próbálgasd nyugodtan, valószínűleg 100% h nem fog sikerülni. De azért sok sikert.
2013. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább nézd meg a titok című filmet ha érdekel ez a téma.
2013. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp megéri. A papám szellemének a segítségével 20 kocsim van, 10 szigetem, és akkora házam, hogy még szarni is magángéppel megyek.
2013. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A végtelen lehetséges jövő létezik. Azonban úgy fest, számos jövőverzió esetén a lottó ötös egy algoritmuson alapszik, mely szerint az az öt szám nyer, amit senki se ikszelt be. Ez csak egy csali arra nézve, h vegyél lottó szelvényt. A négyes találat lehetséges, megéri nekik lehetségessé tenni, bár arra is igen kicsi az esély, általában több pénzt költött adott személy lottószelvényre, mire nyer négyest, mint amennyit kap a négyesért.


Ha pedig magasabb tudatossággal szeretnéd, lehetséges a négyes találat.


Az ötös is, de ez már sokkal összetettebb kérdéshez vezetne el: pl ahhoz, hogy a tágabb én-ed milyen fejlődést szán neked stb.

2013. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!