Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit hallok elalvás előtt?

Mit hallok elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta fennáll ez az állapot, különösebben nem zavar, csak érdekelne, másokkal van e így, vagy mi a véleményük róla...szóval amikor lefekszem aludni és félig még magamnál vagyok, de már nem teljesen, elkezdek beszélgetéseket, mondatfoszlányokat, szavakat hallani a fejemben. Konkrétan a fejemben hallom őket, tehát nem úgy, mintha a szobában lenne. A beszélők hangja teljesen idegen, férfiak, nők, gyerekek, idősek, kb úgy hangzik, mintha kapcsolgatnám a tv-t és belehallgatnék egy egy jelentbe egy sorozatból. Csak foszlányokról van szó, szóval értelmes "történetet" összerakni nem tudok ebből, mert egymást követik, váltják ezek a foszlányok, néha apróbb szünetekkel. Olyan szavak, mondatok hangzanak el, amiknek a világon semmi közük ahhoz, amire gondoltam, vagy ami történt velem napközben, tényleg a semmiből jönnek...szóval mi lehet ez? Mással is van ilyen?
2013. nov. 15. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ijesztő :s
2013. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez teljesen normális dolog. Ez azért történik, mert már félig álmodsz. Én néha zenét is szoktam hallani, diszkót, vagy amit úgymond "kitalálok", mert még sosem hallottam. Sztem egyébként nem ijesztő, tudom hogy csak a fejemben van :)
2013. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
félig alvó állapotban az ember hallucinál, én néha alakokat láttam a sötétben, de ez már régen volt
2013. nov. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érzékelsz olyan dolgokat, amit mások nem. Én nem hiszek a hallucinációban. Én abban hiszek, hogy mindennek van alapja. Ha valaki valamit lát, hall, érez, ami lehetetlennek tűnik, az vagy a gondolatai, élményei, emlékei, TV, videojáték, stb. kivetülése vagy a párhuzamos dimenzióé, ahol pl. a szellemek vannak. Én szellemeket szoktam látni, és érezni te meg lehet hogy hallod őket. Ha Szombathely közelében laksz, szívesen látnánk okkultista baráti köreinkben.
2013. nov. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak az ország másik felén élek :) de azért köszönöm a meghívást, elmennék, mert érdekelne... egyébként nem hiszem, hogy szellemek lennének, élő embereknek tűnnek, akiknek belehallgatok az életébe egy-egy pillanatra... inkább az jutott eszembe néha, hogy vajon időben most zajlanak e valahol ezek a dolgok...de persze gondoltam arra is, amit a korábbiak írtak....ezért voltam kíváncsi, mennyire gyakori jelenség
2013. nov. 16. 09:41
 6/6 anonim válasza:
Velem is ugyanez van, de velem már előfordult, hogy olyanok hangját hallottam, akiket ismerek. És van, hogy zenét is szoktam hallani, és velem is ugyanúgy van, hogy csak kitalált zene... egy időben nagyon zavart, olyankor fülhallgatón halk zenét hallgattam és úgy aludtam el:))
2013. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!