Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek letezik az alvasi...

Szerintetek letezik az alvasi paralizis meg a testelhagyas?

Figyelt kérdés
A testelhagyas szerintetek letezik vagy csak mas nezopontbol latjuk a vilagot?Ha letezik akkor a testelhagyas veszelyes?Kint rekedhetek?Az emberek latnak engem mikor kileptem a testembol?Tudom befolyasolni a valo vilagot?Megszalhatja valami a testemet mikor nem vagyok benne?Megtamadhat valami mikor kint vagyok?Fel fogok ebredni?Latom az embereket?
2014. aug. 30. 13:34
 1/5 Napfonat ***** válasza:
35%

Létezik spontán testelhagyás, és tudatos.

A spontán keletkezhet külső hatásra: például az emberi szervezetet sokk éri, egyfajta halál közeli állapotban.

Keletkezhet álom közben is, ez is eléggé durva, hiszen nem a saját akaratodból történik.


A tudatos testelhagyás is létezik, de nagyon kevesen képesek rá. Igen tapasztalt és a spirtualitás területén igen bölcs emberek képesek csak rá. Rengeteg tanulással és gyakorlással lehet elsajátítani!


Az érzés vegyes. Lehet felszabadító is, és lehet roppant félelmetes is, de ezen kívül mástól nem kell félni. Nemcsak az öt érzékszerveddel érzékelsz ekkor!! Természetesen az emberek nem látnak, hiszen a tested otthon hagyod, az ágyadban. Ha már olyan bölcs vagy, hogy képes vagy az asztrálprojekcióra, akkor már nem akarsz senkit és semmit sem "befolyásolni", hiszen egy ilyen mentális testtel meg sem tanulhatod.

Vannak, akik azt mondják, hogy más entitások megszállhatják a testedet, amíg "oda vagy". Igen, erre már volt példa. Én nem entitásnak nevezném, hanem valamilyen rettentő rossz érzés kerít a hatalmába.

Ha a testedet támadná meg valaki, akkor rögtön visszazuhansz a testedbe. Vagy ha valaki azt hiszi, hogy alszol, és elkezd ébresztgetni, akkor is visszazökkensz!

2014. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Testelhagyás nem létezik, csak néhánya bebeszélik maguknak, Értelme sem lenne ennek.
2014. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Nem létezik. Ha a halálból hoznak vissza valakit, akkor csak a haldokló agy adja azt a tévképzetet, hogy a testeden kívül vagy. Az érzékelés valamennyire működik, de az agy, már nem tudja valós időben feldolgozni, ezért tűnik úgy, mint ha a testeden kívül lennél.


Nyugodtan lepontozhattok, akkor is ez az igazság, ez tudományosan bizonyítva van.

2014. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Spilerke ***** válasza:
Az alvás bénulás létező, ahogyan a testen kívül élmény is lehet valós. De nem kell feltétlenül ennek is valamilyen ezoterikus magyarázatot keresni szerintem ennek valószínűleg van egy neurológiai magyarázata, miszerint létezik egy szétkapcsolódás az agy azon területei között, melyek feldolgozzák a vizuális és érintés érzékelői információkat, és ez a tényező idézi elő a testen kívüli élmények egy részét. A testedből semmiképpen sem rekedsz kint, mert valószínűleg el sem hagyod azt, ez is egyfajta érzéki csalódás.
2014. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alvási paralízis létezik természetesen. A testelhagyás nem bizonyított, ahogy az ellenkezője sem (az utóbbira vonatkozó eddigi minden elmélet megdőlt már, tehát elképzelhető, hogy a haldokló agy "játéka", de még csak találgatások vannak azzal kapcsolatban, hogyan történik), tehát erre nem tudok válaszolni. Én inkább szkeptikus vagyok a témában, de túl keveset tudunk ahhoz, hogy bármit is ténynek vegyek.
2014. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!