Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudok beszélgetni az...

Hogyan tudok beszélgetni az ÉN-emmel?

Figyelt kérdés
Szokták azt mondani, hogy lehet egy bizonyos emberrel beszélni, akivel csak te magad tudsz , és ha kérdéseket teszel fel neki, akkor válaszol. ki az a bizonyos "valaki"? Mint például a Békés harcos útja cimű könyvben. Ott is találkozik egy ismeretlennel, aki segít neki, És énis tudnék találkozni a saját emberemmel? hogyan?
2016. aug. 4. 19:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%

Az első 4 választ nyugodtan figyelmen kívül is hagyhatod.

A Felsőbb Éneddel szeretnél kommunikálni, ami jó móka :)

Nekem teljesen váratlan pillanatokban szokott jönni, de leggyakrabban közvetlenül ébredés előtt. Ilyenkor hallhatsz egy halk, szelíd hangot, ami (vagy aki) valamit tudatni akar veled, esetleg elindít valamilyen irányba. Belső Hangnak is hívják, nagyon oda kell figyelni rá, hogy meghalljuk. Ha elegendő időt fordítasz meditációra, egy idő után már magától jönni fog :)

2016. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
7%

Kedves utolsó! "ébredés előtt"

:DD hogy csinálod hogy még alszol,de zenét kapcsolsz és kommunikálsz az éneddel?

2016. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
4%

"Ilyenkor hallhatsz egy halk, szelíd hangot"

Ezt elmezavarnak nevezik, ha szelíden arra kér hogy ölj meg másokat, NE tedd meg! Fejleszteni a benned tenyésző hülyeséget meg nem kéne, inkább fordul vele orvoshoz! Azt hiszem jól mutatja egy ember elmebeli állapotát az hogy "belső" hangokat hall, ami "nem ő", de a mondanivalóját még is követni valónak tartja. Azért megnyugtató hogy csak ébredésnél hallod, akkor lehet sima félálom okozta hallucináció. Még egy ok arra hogy figyelmen kívül hagyd.

2016. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Az azért vicces, hogy az jobban le van pontozva, aki komolyan vette a kérdést, mint aki elhülyülte. :D
2016. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%
Más emberekkel nem próbáltál még meg beszélgetni? Hidd el jó dolog. Magaddal beszélgetni nem lenne kicsit unalmas?:D:D
2016. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem elmezavar :) De aki nem foglalkozik a spirituális (=szellemi) ÉN-jével, az nem értheti. Csak tudnám, hogy akkor mit kerestek a Ezotéria topicban :)
2016. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Yog-Sothoth ***** válasza:
28%
Nem hiszem el, hogy már megint törölték a válaszom, pedig csak segíteni akartam. :D:D
2016. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
33%

Nem akartam először reagálni erre a kérdésre, véletlenül akadtam csak rá.


Ha valaki (akár ébredés előtt ) hangokat hall, ami nem az ő tudatából származik, az skizofréniának nevezik.


Lehet mindenféle spirituális szemfényvesztéssel magyarázni, de szerintem a lelkiismeretet és egy másik személyt, személyeket az elmédben nem kéne összekeverni.


Ha pedig felteszel magadban egy kérdést, példa kedvéért "miért nem magasabb a fizetésem?" vagy "miért nem tudom lefutni az ultra maratont?" - nem egy másik személy fog a te elmédből válaszolni rá, hanem saját magad. Egyfajta belső monológ.

Ezzel tudod a személyiségedet fejleszteni.

Én egyszerűen elemzésnek hívom, ha értékeled saját magadat, tevékenységedet, dolgaidat etc.

2016. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5%
Skizofréniának hívják.
2016. aug. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%
De, elmezavar. Persze a betegek szerint sosem az, ők különlegesek. LOL.
2016. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!