Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a totemállatom?

Mi a totemállatom?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni mi a totemállatom. Kiskotomtól lezdve vonzódom a lovakhoz, de nem vagyok benne biztos hogy az-e a totemállatom. Azt is hallottam már, hogy ha megtámad valakit egy állat, az is lehet totemállat. Engem egyszer megharapott egy kutya.

Tudnátok írni olyan technikákat, meditációkat, amivel kideríthetném mi is a totemállatom?

Próbálkoztam már azzal a módszerrel, hogy el kell lazulni egy csendes nyugodt környezetben, egy pusztára kell képzelni magunkat, aztán pefig azt is elképzelni, hogy egy apró pont közdledik felénk és egy idő után magától körvonalazódik az állat. Nekem ez bem vált be: olyan volt, mintha az agyam folyamatosan azt akarná hogy a pont helyére aegy lovat képzeljek el... Miért van ez? Akkor lehet, hogy a ló a totemállatom?

A normális válaszokat előre is köszönöm! :)



#totemállat #indián hitvilág
2016. aug. 6. 11:37
 1/6 Lilith1994 ***** válasza:
76%

Azt mondjak hogy az a totemallatod amivel a legtobbet almodsz.

Nekem ha ez igy van akkor egy szurke farkas a totemallatom. :)

2016. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) sokat álmodok fehét lóval:) bár bem vahyok benne biztos, hogy az lesz a totemállatom, inkább valami meditációval szeretnék megbizonyosodni róla:)
2016. aug. 6. 15:25
 3/6 Lilith1994 ***** válasza:
ertem :) majd csak kiderul :)
2016. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, amelyiket elfogadod ősödnek, tőle származtatod családfád.

Meditálj és meditációd tárgya az legyen, hogy kiderítsd, melyik állathoz hasonlítasz legjobban.

2016. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 swad ***** válasza:
40%
Mi lenne? Ganajtúró bogár!
2016. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti válaszolónak köszönöm a válaszát!
2016. aug. 7. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!