Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti láttatok fura dolgokat...

Ti láttatok fura dolgokat gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés

Én amire világosan emlékszem, az egy fekete alak volt, aki kijött a függöny mögül, én pedig kommentáltam neki, hogy éppen mit csinálok. Aztán visszament. Visszagondolva kb úgy nézett ki, mint a kaszás. Meg láttam boszorkányokat is, mindig ugyanott, az ágy mögötti sarokban. Meg embereket, akiket azelőtt soha. Rettegtem a sötétben. Mindezeket úgy, hogy nem is néztem semmi ilyet a tévében, nem engedték. Mostanában már csak éjszaka látok néha valakit, aki nézi, ahogy alszom, de valahogy már egyáltalán nem félek. A többit kinőttem szerencsére.

Nektek valami hasonló?



2016. dec. 16. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
A gyerekeknél, és a skizofréniában szenvedő egyéneknél vékony határvonal húzódik a valóság, és a "képzelet földje" között.
2016. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Láttam fura dolgot.Háztartási porszívót.
2016. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nagyszüleim házával szemben volt egy régi, hosszú ház, kicsi, kusza kerttel. Egy idős néni lakott ott, még gyerek voltam, amikor meghalt. A házban 5 szoba volt, de a néni csak az egyiket használta, a többibe évek óta nem ment be senki sem.

Mikor kicsit nagyobbak lettünk, néha-néha bekukucskáltunk az ablakokon, és kicsi fadobozokat láttunk, amik úgy néztek ki, mint a gyerekkoporsók.

Estefelé pedig sokszor meg-megmozdult a függöny abban a szobában, amelyikben a néni élt. Néha még azt is látni véltük, ahogy nézeget kifelé az ablakon.


Egy kis, 500 lelkes faluban éltem gyerekkoromban. Állítólag, az '50-es években született ott egy fogyatékos kisgyerek, az anyja és a bátyja kapcsolatából. A anyja annyira szégyellte a gyereket, hogy soha nem vitte ki sehova, soha nem mutatta meg senkinek. Azt hallottam, olyan torz feje volt, hogy mikor a védőnő meglátta, két napig ki volt sírva a szeme.

Aztán, a '60-as években az anya meg a báty elköltöztek, de akkor sem látta náluk senki sem a másik gyereket.

A '90-es években megvette egy cég és átépíttette azt a házat, ahol eredetileg éltek. Állítólag az udvaron lévő kútban találtak egy csontvázat, ami egy kb. 8-9 éves, erősen visszamaradott gyereké lehetett. A csontváz nem volt 1 m magas sem, görbe volt, x-lábai voltak és túlzottan nagy koponyája.

Én ebből csak a történetre emlékszem, meg arra, hogy az átépítés során egy darabig rendőrségi szalaggal volt lezárva a terület, és állítólag valami bírósági tárgyalás is volt.

2016. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Még egy, de ez nem félelmetes :)

Kb. 13-14 éves voltam, szemben lakó néni egyik este áthívott, hogy fényeket lát körözni az égen, nézzük meg mi is.

Kb. 2 km-re, 5 fehér pötty, fél óráig bámultuk.


Másnap megtudtuk, hogy helikopterek voltak...

2016. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
.
2017. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En szerintem ezt csak bekepzeltem,de tisztan emlekszem ezekre az ejszakakra:)

Amikor kisebb voltam(kb 6-9 eves koromig tartott) lattam a szobam sarkaban egy alakot,rettegtem tole,szinte minden reggel az volt az elso hogy megneztem hogy ott van e.Meg most is emlekszem ra, olyan volt mint egy vekonyka kisfiu.


Amikor 12 eves voltam nagyon sokat ideztunk szellemet szorakozasbol.De egyszer tenyleg sikerult.Az osztalyteremben voltunk,es mikozben ideztunk kicsapodtak az ablakok,es kifujta a papirokat a padokbol.Utana szelcsend volt de ket papir ugy csuszott elore az ajtohoz mintha egy ember lepkedne ott.Mikor az ajtohoz ert az lassan kinyilt. A batrabbik lany megnezte de a folyoson nem volt senki.Para volt.


Fel evvel kesobb, mar rajottunk hogy nem kene ilyeneket csinalni es megfogadtuk hogy nem idezunk soha tobbet.Egyik nap a baratnom (valoszinuleg kamu volt a sztori de akkor nagyon szerettunk volna hinni benne) elmeselte hogy a hazuk mogotti erdoben van egy osveny ami egy hazhoz vezetett.Gyakran jart oda kutyatsetaltatni,de egyik nap csak ugy eltunt a haz. Na hat nekunk nem is kellett tobb, elindultunk arra a helyre. Amugy mikozben ezekre emlekeztem vissza es irtam meg ram hozta a fraszt a proba riado..

Egy rozsdas keritest es egy eleg lepukkant fakkal benott helyet talaltunk.Csak alltunk jo par meterre a helytol,neztuk amikor eszrevettuk hogy egy ember visszafele bamul rank.Majd osszefostuk a gatyankat szaladtunk hazaig.

Egy-ket honappal kesobb megint elkezdtunk oda jarogatni egyre kozelebb menni a keriteshez, mig vegul atmasztunk a keritesen. Egy elhagyatott husfeldolgozo volt ott, kicsit tavolabb meg kis hazak. Csomo ketrecet talaltunk, kutyaszort, az egyik kisebb ketrecben pedig egy nyultetemet. Be akartunk menni az egyik hazba de mikor hozzaert az egyik srac a kilincshez,az leesett.

Egy masik alkalommal meg elkapott minket egy vadasz.Azt kamuztuk hogy a kutyank beszokott mire azt mondta ha meglatja lelovi es takarodjunk mert maganterulet.

2017. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én konkrétan megjósoltam a tesóim nevlt akik meg meg sem születtek akkor.

Vagyis valaki vidozott en pedig jatszottam es ott mondogattam a tesoim nevet mintha ott lettek volna

Az a durva hogy ezt a felvételt a tesoim elnevezése utan talaltuk meg :D (a szüleim ilyenrol nem tudtak)

Mindenesetre ez nekem furcsa volt :D

Ja arrol mar ne is beszeljunk hogy a falon csunya babák mászkálnak xd

Ja meg a bácsi aki hozzamszolt :D

Tapasztaltam/tapasztalok fura dolgokat mindig

2017. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Még anyáékkal aludtam. És a kis folyosó előtt voltak ilyen lógó cuccok, amiken ha átmész zörögnek:D Nem tudom a nevét. Néhány bolt ajtajában mai napig látok ilyet. De ez valamiféle fa gyöngyökből, elemekből állt. Szóval erős és jellegzetes hangja volt. Az éjszaka közepén felébredtem és féltem. Egyszer csak hallom a hangot. Mintha valaki átszaladt volna rajta. Képtelenség, hogy a szél volt. És mikor magam mellé néztem, láttam hogy anya és apa is mellettem alszanak. Para volt.
2017. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!