Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az életembe eőszak?

Miért van az életembe eőszak?

Figyelt kérdés
Kislànyként nagyon sokat ütőttek.bàntottak.Anya baratja pl.Felnőtt nökent ugyanezt kapom.Jò voltam.jò kislàny még is ennyi verest bantalmazast mint pl egy ev alatt 13evesen sem kapott senki.nyolvvan ev alatt sem .Miért bànt a baratom is tudja azt hogy majdnem megeroszakoltak.Miért nem tudnak szeretni.miért terolizalt anyam pasija is lelkileg.Harmoniat a szeretet kedvelem.Megis eddigi eletem csak bantalmazasbol ered.Hogyan tidhatnek en is kiegyensulyozott .eroszakmentes levegobe elni.
2017. jan. 20. 14:20
 1/7 A kérdező kommentje:
mit tudnek tenni hogy ne bantson lelkileg sem a baratom.Amugy ettol is nem ogazan vok beszedes nagyon csendes lany k.Mar kislanykent az voltam
2017. jan. 20. 14:22
 2/7 A kérdező kommentje:
kerlek toteket kuldjetek pozitov energià
2017. jan. 20. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Menj világá !

Jó meszire ! Ha elszöksz ,másik életet kezdől és vadászol.

Az erdőben élhetsz ,madártojásér' fáramásznál ,vadat halat lakomáznál . Vigyél magaddal pálinkát is

,nőveli a' morált ! Vagy csak máshol éljél .

2017. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe a barátod, keress egy normális pasit. Bár megjegyzem inkább vagyok egyedül, mint, hogy verjenek.
2017. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtankönyvet ajánlok.
2017. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bele van az ,,eőszak'' az életedbe?
2017. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Erőszak mentes levegőbe csak szárnyakal tudnál lennimert a levegőbe csak szárnyakal lehett felszálni. Azérrt vernek mert agreszivosak temeg nem menekűllsz elonnan pedig az lene a megoldás hogy nemvagy ojan emberelaki ver téged.

Ja majdnem elfelejtetem küldőm az energiát: ERGIA MENJ!

2017. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!