Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Rémálmok ellen milyen megoldás...

Rémálmok ellen milyen megoldás van?

Figyelt kérdés
Egyik kedves barátomat mindig rémálmok gyötrik, gondoltam veszek neki álomfogót. Vagy esetleg milyen kristályok vannak erre? Tudnátok segíteni?

2012. okt. 6. 00:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

egy ideig nekem is elég sok rémálmom volt azonos témában...a valós életben oldottam meg a problémát.

az álomfogó, csak akkor jó, ha a barátod is hisz benne, mivel csak egy eszköz, mint a kisgyerekeknél az alvósmaci...

megjegyzem, a kislányomnak is voltak nyomasztó éjszakái egy negatív élmény miatt, és a pszihomókusa javasolta, hogy adjunk neki megfogható segítséget, így együtt csináltunk, egy álomfogót,csupa rózsaszínből, meg pónicákból, és utána ez segített neki aludni...de valószínűsítem, hogy az elkészítés folyamán lefolytatott beszélgetés segített neki.

2012. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

Ne aludjon, ez garantáltan beválik!


László jósnő

2012. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Mc Dezse válasza:
0%
Gondoljon másra lefekvés elött ozt kész !!
2012. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1. látszik,hogy téged még nem gyötörtek igazi rémálmok huzamosabb ideig...!

valószínűleg lelki oka van,azt kell megtalálni és megszüntetni!gondolom Ő is teljesen tisztában van azzal milyen lelki trauma érte az utóbbi időben,csak tenni nehéz ellene!

lehet alternatív megoldásokat találni pl nyugtató tea( levendula vagy jázmin)de az csak pillanatnyi megoldást nyújt(hat).

én lassan másfél éve szenvedek ettől.rémálmaim vannak,hülyeségeket álmodok,vagy egyszerűen nem tudok aludni.ennek mind lelki oka van,amit nem nagyon tudok orvosolni,valószínűleg dokira lesz szükségem.

19/F

2012. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Zotya112 válasza:
egy pár sör megnyugtat és könnyebben lehet tőle aludni :)
2012. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
60%
A sör nálam is bevált mód...Bár lehet nem ártana mást is találni xD
2012. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
lefekvés elött csak szép dolgokra gondolj.
2012. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
pszichoterápia
2012. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 tibor215321 válasza:
0%

akinek rém álmai vannak.túlságosan kivan pihenve.kényelmetlen az ágya,és tul sokat gondolkodik,tul sok mindent tart magába.

megoldás:legyen sokkal nyitottabb.cseréljen fekvőhelyet.ne nézzen halgasson nyugtalanitó dolgokat.

2012. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!