Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek ez is valóra...

Szerintetek ez is valóra válik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pio atya jövendölése Magyarországról: "Magyarország egy olyan kalitka, amelyből egyszer még egy gyönyörű madár fog kirepülni. Sok szenvedés vár még rájuk, de egész Európában páratlan dicsőségben lesz részük. Irigylem a magyarokat, mert általuk nagy boldogság árad majd az emberiségre. Kevés nemzetnek van olyan nagyhatalmú őrangyala, mint a magyaroknak és bizony helyes lenne erősebben kérniük hathatós oltalmát országukra!"



Amiket mondott, eddig mind valóra vált. Mi a véleményetek erről?


2011. márc. 22. 13:54
 1/4 anonim válasza:
Az a legjobb a jóslatokban, hogy mindig elég homályosak ahhoz, hogy bármit beléjük lehessen magyarázni. Egyszer majd erről is el fogja mondani valaki, hogy látjátok beteljesedett, higgyetek a magasságos atyaúristenben...
2011. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én katolikusként és Pio atya tisztelőjeként elgondolkoztam és erre kérlek Téged is:

Első hallásra ez valamiféle "aranykorról" szól, amiben jobban fognak élni a magyarok és utat mutatnak a világnak is.

Ha viszont jobban belegondolok, ez egyáltalán nem biztos, hogy ezzel Pio atya anyagi jólétet jövendölt. Sőt! Ha átgondolod Pio atya lelkiségét, valószínűbbnek tűnik, hogy nem arról szól ez, hogy egyszercsak "hej, de jól élünk" majd. Inkább azt érzem belőle, hogy egy lelki vezetőt adunk a világnak valamikor. Az Őrangyalunktól pedig az ország lelki megújulásában kellene segítséget kérni.

Lehet, hogy nincs igazam, de én így érzem.

2011. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez inkább lelkesítő, és nem jóslás
2011. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Höhö. Kirepül. Azaz elmenekül innen. :DD
2011. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!