Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Pálmaleveleit keresteti...

Pálmaleveleit keresteti valaki? Milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 12:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hogy? hát nem fügefalevél volt?
2011. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, hogy van kb 100.000 levél (jó legyen 1millió). A földön most élnek több, mint 6 milliárdan. Akkor nem jut mindenkinek vaaaaaagy kamu
2011. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy csak azok a levelek léteznek, amiket keresni fognak. Aki nem fogja keresni, annak nincs is levele. Ezért van jóval kevesebb mint amennyi ember a földön.


Ha elfogadjuk hogy le van írva bennük a múltunk, és jövőnk, akkor ez nem is lehetetlen. Sokan vannak akiknek valóban pontos történések, nevek, dátumok, stb voltak leírva a leveleikben, de hogy tényleg működik-e azt csak az tudja akinek felolvasták.

2011. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9%
4000-ért kettőt is felolvasok, 10 feletti megrendelés esetén további kedvezmények!
2011. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ez tök jó biznisz, mert így egy rakat levelet nem is kell tárolni. Idő, hely és pénztakarékosságot is figyelembe vett a pálmaleveleket lejegyző felsőbbrendű valami.


Na ne már, ki veszi ezt be?

2011. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

És az mennyivel hihetőbb hogy le van írva a múltad/jövőd?

Na ugye..

2011. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 BlackSword ***** válasza:
Hát ha ennyire nem tudtok mit kezdeni a pénzetekkel, akkor ennyi erővel adhatjátok nekem is... Tudnám hasznosabb dolgokra is költeni...
2011. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én úgy halottam 40000 ft-ért keresik meg.
2011. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én már utánanéztem!Ha az emberiséget szolgálná, nem kérnéne ennyi pénzt érte, ez inkább őket és a kitalálójukat szolgálja!Gratula mindenkinek aki ebbe beleugrik!A jövőt nem megtudni kell, hanem megélni!De aki ekkora marha, hogy ezt beveszi, annak én is megjósolom, hogy csődbe megy pénzügyileg, és lehet nem is kap még egy lapulevelet sem!!! :S ez van!
2011. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
71%
Szia. Nekem tegnap olvastak fel es annyira kamu az egesz hogy majdnem agyverzest kaptam a duhtol hogy ennyi penzt kidobtam. Edesanyammal voltam es mindkettonknek majd ugyanazt mondta ugyanaz a karmatisztitas, szoval tanulj a karunkon Atveres az egesz penzlehuzas.
2011. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!