Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mikor lesz a világvége? Hány...

Mikor lesz a világvége? Hány órakor és melyik napra esik, de ami még fontosabb van még idő felkészülni?

Figyelt kérdés

#Nap #világvége #ítéletnap #vége a világnak #eme nemes bolygó pusztulása #harc az életben maradásért #eljövendő végzett #nincs végzet csak ha magad is bevégzed #világunk tönkremenetelle.
2014. okt. 21. 23:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szóljatok le nyugodtan, de én soha nem értettem és most sem értem az ilyen "hisztériákat". Világvége --- számomra azt jelenti VÉGE, NUKU, ENNYI VOLT, MINDMEGHALUNK, erre meg hogyan felkészülni és legfőképp minek? Az ilyen bunkeres, túlélős cuccos pedig valamilyen hatalmas katasztrófa esetén akár még hasznos is lehet :D Na mindegy...

Válaszom: fogalmam sincs, éppen ezért éld úgy minden egyes másodpercedet mintha csak az utolsó lenne

2014. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Grat, a hasonló témák részen hangosan röhögtem. :D


Világvégére nem lehet felkészülni, mert akkor mindennek vége. A legtöbb amit tehetsz a felkészülés terén, hogy számodra megfelelő életet élsz, hogy amikor eljön a személyes véged, boldog mosollyal távozhass.

2014. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De jó lenne tudni egy biztos időpontot. Nem akarok én építeni semmilyen bunkert, csak az van, hogy mindig mondják, hogy világvége lesz, világvége lesz, világvége lesz és mi történik? Hát semmi feleslegesen húzom fel magamat.
2014. okt. 21. 23:21
 4/22 Roly válasza:
Fiam szükséged lesz Bypass műtétre...de sürgősen
2014. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De csak kérdezem
2014. okt. 21. 23:27
 6/22 anonim ***** válasza:

Igen, világvége van, és az események folyamatosak.

Figyeld a híradásokat például: kezd lelepleződni a maffiaállam, kezdjük fülöncsípni őket, és hamar itt lesz az idő, hogy visszaszerzünk mindent, amit elvettek tőlünk, és megváltozik az egész életvitelünk. Többek között nem lesz már, aki elnyomja az ingyenenergia-technológiát, hogy meggazdagodjon az olajon és függésben, rabszolgaságban tarthassa az embereket.

Én már nagyon várom, hogy ennek a rossz világnak vége legyen és végre emberhez méltón élhessünk.

2014. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#6 De, ha világvége lesz nem fogunk emberhez méltóan élni.
2014. okt. 21. 23:51
 8/22 anonim ***** válasza:
Holnapután kiskedden!
2014. okt. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

7: Akkor nem érted. MOST van az, amikor nem emberhez méltón élünk, szenvedünk testileg is, lelkileg is.

A világ vége ennek a rossz világnak a végét jelenti, tehát utána jó lesz, megszűnnek a betegségek, szegénység, pénz.

Persze a többségnek, a jóravaló embereknek lesz jobb.

Annak a pár ezernek, tízezernek, aki a sárban, korrupcióban, harácsolásban, konfliktusszításban, szadizmusban élte ki magát, nagyon keserves világ jön, mert béke lesz és szeretet, bőség, egészség.

2014. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 Értem, de én nem erre gondoltam, de köszönöm a válaszokat most sajnos mennem kell, mert későre jár mindenkinek ment a zöld-kéz jó éjszakát!
2014. okt. 22. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!