Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért van az, hogy amiről...

Tralalalaal kérdése:

Miért van az, hogy amiről magamba gondolkodom az sokszor pár napon belül megtörténik?

Figyelt kérdés

Sok embernek van olyan, hogy gondol valakire és az utána ráír, ilyen nekem is van, de most volt egy sokkal komolyabb is.Péteken jöttem haza az iskolából, és zenehallgatás közben eszembe jutott egy pár évvel ezelőtti buszbaleset.Gyerekek mentek sítáborba, franciaországba és hazafelé karabolt szenvedtek.Erre mire ébredek másnap reggel?

Azzal volt tele az internet, hogy egy magyar gyerekek mentek sítáborba, franciaországba, és hazafelé karambolt szenvedtek.Egész nap ez folyt a hírekben, nekem meg az járt a fejembe, hogy basszus tegnap pont egy ugyanilyen balest jutott az eszembe.Én úgy vagyok vele, hogy véletlen egybeesés, de azért ez mégiscsak durva.



2017. jan. 21. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Akik az emlèkeiket használják, azokkal folyton ugyanaz törtènik.

Akik az elkèpzelèseiket használják azokkal folyton az törtènik.

Amikor vizualizálod a gondolatokat ès kizársz minden előzőt, akkor energiát viszel belèjük ès megvalósulnak. Minèl több èrzèket vonsz be az elkèpzelèsba annál pontosabban ès hamarabb. Persze ha ezt tudatosan akarod alkamazni, akkor mindent el kell engedne ès csak arra összpontosítani amit akarsz. Amikor az sem èrdekel mièrt nem sikerülhet, mert azt akarod hogy sikerüljön akkor sikerül.

2017. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nagy számok törvénye... sok mindenre gondolsz, néhány közülük meg is fog történni. Egy buszbaleset azért nem is olyan hiperegzotikus, soha meg nem történő esemény. Aztán persze ilyenkor a memóriád hajlamos csalni egy kicsit, és visszamenőlegesen úgy gondolod, hogy pontosan azt képzelted el, ami meg is történt.
2017. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha minden télen eszedbe jut a régebbi buszbaleset, előbb-utóbb csak-csak bejön.
2017. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Az én lànyomnak is most lesz szülői hogy engedélyezünk e messzi buszos kiràbdulàst..meséltem neki a nagy buszbalesetről ami 18éve volt..erre most meg én is ezt olvasom mindenhol meg hogx a sors ismétli önmagàt..a köszegi diàkokkal 18év 3nappal ezelött volt a tragédia majdnem napra pontossan :(

Ez véletlen egybeesés de velem szokott lenni durvàbb is..

2017. jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is sokszor történik, de nem tudom , hogy miért van. Gondolok valakire és találkozom vele. Vagy gondolok tárgyakra amit szeretnék de nem mondom senkinek és valakitől mégis megkapom azokat. Vagy volt,hogy arra gondoltam de jó lenne pénzt találni az utcán csak úgy és rá 2 napra találtam is.
2017. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Panka91 ***** válasza:
Szinkronicitas es vonzas. Remelem nekem is hamar be fog jonni persze pozitiv ertelemben.
2017. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már így alakul, akkor légyszíves gondolkodj már azon, hogy megnyerem a lottó telitalálatot.
2022. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!