Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki idézett már angyalt írja...

Aki idézett már angyalt írja már le hogy kell. ? Trollok és szkeptikusok légyszi ne írjanak. Aki csak hülyeségből, szórakozásból idézett az se írjon légyszi. Fontos. 😟 Beszélnem kell valamelyik pozitiv magasabb rendű entitással.

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 12:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
31%
Én a földigilisztát javasolnám neked, nálad az is magasabb rendű.
2020. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
#3 nem csináltam, csak válaszolnék 😊
2020. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
51%

#8 [kérdező]

Ha volt mestered, akkor miért nem őt kérded?

Ha nem volt, miért vagy pökhendi a jószándékú válaszolóval szemben?

.

Ne félj, bárhogy is csinálod, angyalt nem fogsz tudni idézni, ők nem azért lettek teremtve, hogy kiváncsiskodók kérdéseire válaszoljanak.

.

Ha megpróbálod mégis az angyal-idézést, honnan tudod, hogy tényleg angyal jelent meg kérésedre/hívásodra, nem pedig egy rosszindulatú - és ragaszkódó - entitás, akitől még szabadulni sem fogsz, ha igen, csak nagy nehézségek árán?

2020. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
32%
Amit én tapasztaltam, ha sokat meditalsz, egyértelműen segítenek. Ha kéred.
2020. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Dubitus: azert mert a mesterem nem válaszol pedig azt mindta hogy nemsokara megkell csinalnom az idezest de az ido mar elment de ő még mindig nem válaszol erted?! Eltunt.
2020. okt. 3. 23:19
 16/37 A kérdező kommentje:
Dubitus: epp ez az hogy magamtol nem tudom biztonsagosan megcsinalni
2020. okt. 3. 23:19
 17/37 A kérdező kommentje:
Dugd fel magadnak a földigilisztákat te húgyagyú anonim barom ott fenn -.-
2020. okt. 3. 23:23
 18/37 anonim ***** válasza:
7%
Fizettél neki?
2020. okt. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
29%
A mestered az vmi képzeletbeli barát?
2020. okt. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
69%

Nem 'mester' az, aki hip-hop eltünik úgy, hogy nem is válaszol.

Netán valaki olyan választott 'tanítványául', aki veled akarta kipróbáltatni tévtanát, az eredménytől függően aztán fejére tenni a babérkoszorút.

Az igyzi spirituális mester nem tűnikel 'csak úgy', hanem memondja tanítványának: "én nem tudlak többre tanítani, keress nálam nagyobb mestert!" Ez a "mester-mentalitás" spirituális téren!

.

"Mestered" próbababának nézett téged, "megmondom, mit csináljon, ha sikerül, akkor mejd 'tanítványom' elmondja, hogyan csinálta".

Ez nem kőműves munka, hogy ha rosszul csinálja valaki, legfeljebb ledől a fal, ha netán alatta marad, akkor még felelősséggel sem tartozik!

Ha hiszel a spiritualitásban (valszeg igen), akkor mestered, aki szó nélkül eltűnt, nem sárban, hanem szarban hagyott, hiszen balsikered esetén következő életeIDre kiható negatív karmát szerzel magadnak.

(Az más kérdés, hogy ő is, de melyik bolond vígasztalja magát kútbaesese esetén azzal: "Semmi baj, már mások is estek kútba!"?

.

Előre a szakadékba vezető utadon!

2020. okt. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!