Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek a szellemekben? ^^

Hisztek a szellemekben? ^^

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 16:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha már idéztetek szellemet milyen tapasztalaitok vannak?😅
2020. nov. 3. 16:56
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
En mindenben hiszek, habar semmilyen elmenyem nem volt, de meg igyis tudom hogy a tűzzel nem játszunk. Aki meg hül*e az haljon meg.
2020. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek bennük hanem tudom hogy léteznek.Itt vannak körülöttünk hozzátartoznak az életünkhöz.

Őseink még így éltek volt aki tudott velük kommunikálni,médiumi képességei révén, de sajnos manapság ezt sok ember elnyomja magában.

2020. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hiszen a halott lelke is 3-napig bolyong a lakásban vagy ahol meg halt .
2020. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
A jelenlegi elfogadott tudományos vèlemények szerint a világegyetem 95% láthatatlanul létezik körülöttünk...a léteznek szellemek, akkor velük legalább megpróbáljuk magyarázni egy piciny részét az ismeretlennek.
2020. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Ne próbáld ki, ha hiszel az ilyesmiken tudhatnád, h rosszul is elsülhet. Megeshet, h egy rosszindulatú lélek úgy tenne mintha az elhunyt személy lenne akivel kapcsolatba próbálsz lépni, h félre vezessen.
2020. nov. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hm. Igazad van
2020. nov. 4. 09:28
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

6

Mi kell ahhoz, hogy ne süljön el rosszul? Az kizárt, hogy kapcsolatot teremtsek azzal, de csak azzal akivel szeretnék?

2020. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
# 6 Nem azt mondtam, hogy kizárt, de nagy az esélye, nem azzal fogsz kapcsolatot teremteni, mert ha próbálsz egy konkrét elhunyt lélekkel kapcsolatba lépni, azt ők is meghallják, a rosszindulatú lelkek, és ha megtörténik a baj nem fog segíteni ha füstölőt vagy gyertyát gyújtasz, sem az ha lelocsolod szentenlt vízzel és azt mondod "Krisztus erejével kényszerítelek".
2020. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

9

Köszi, Krisztusban, a szentelt vízben és hasonlókban nem is hiszek, szóval az kizárva.

2020. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!