Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz az ha leírom amit szeretn...

Igaz az ha leírom amit szeretnék az valóra válik?

Figyelt kérdés

EZT ÚGY TALÁLTAM ITT AZ EGYIK HOZZÁSZÓLÁSNÁL.



vettem szerencsehozó elefántot aminek az ormánya a homlokához ér és bele van dugva egy papírhenger-feng shui boltban kapsz- a papírra írd le milyen párra,kapcsolatra vágysz és tedd a szerelem sarokba. ez bevonzza az igazit.



Csináltatok már ilyesmit? Ha igen bejőtt


2010. aug. 29. 23:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Onszuggesszio es mukodik, de gyakorlatot igenyel!
2010. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jegyzetfüzetem, amibe listát készítettem azokról a dolgokról amiket szeretnék. A füzet csupán azért van, mert rengeteg dolgot szeretnék, és néha átolvasom nehogy megfeledkezzek valamelyikről. És mihelyt valami sikerült, kihúzom a listáról és odaírom a dátumot is annak érdekében, hogy tudjam mennyi időt vett igénybe a bevonzása. Érdekes megfigyelés, hogy hátulról előre, vagyis a lista végéről haladva előre, jönnek be a dolgok, kiugrás nincs, szépen sorjában következnek egymás után.
2010. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mar az elejen elrontottad. Az elefant csak akkor hoz szerencset, ha ajandekba kapod! De az igaz, ha leirsz valamit igazza valhat. Manifestation. Sok osi kultura hasznalta es meg ma is hasznalja. Vigyazz, soha ne elj vissza dolgokkal. Okosan es eszszeruen fogalmazd meg a kerdeseidet, mert a universum maskepp "olvas" mint mi emberek.
2010. okt. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!