Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan beszélhetnék az őrangya...

Hogyan beszélhetnék az őrangyalommal?

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 20:32
1 2 3
 21/28 Tudi333 ***** válasza:
30%
Ha nagyon gyenge és megtört lennél, akkor menne igazàn a meditáció! Ki kell ábránditsalak, közelében sem vagy ennek! Félted az egészségedet? Iszol? Van ami még örömöt okoz? Bármitől is félsz? Nagyon nem vagy az alján! De ez jó! Engedd el az önsajnálatot! Ha jól esik igyál, amikor meditálni probálsz engedj el amit csak tudsz! Ne akarj nagyon semmit, hivd az őrangyalodat, csak ugy egyszerűen és menni fog! A lényeg, hogy az elején majd meg kell tudni különböztetni attól amit az egó mond, ha ez megvan akkor jó vagy!
2021. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#20 Nem,egyáltalán nem.

Alvással próbálom elnyomni a gondolataimat.

2021. szept. 28. 23:05
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy szeretnél vele kommunikálni, de (ha jól értem) nem érzékeled őket. Ha van ötleted kérd meg ezentúl hogyan szeretnél vele kommunikálni.
2021. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%

Alvás helyett próbáld ki a gondolatok megállítását a "goo to sleep" technikával...Behunyt szemmel,vagy a lecsukott szemhájad alatt a homlokod közepére nézel ahol a hajvonalad kezdődik,azonnal megállítasz vele minden agymunkát....Majd meditálás helyett töltsd fel magad az OHMMM mantrával elég fél perec zümmögés az kitisztít..

Az őrangyal leginkább szimbólumokban kommunikál és nem magyarul cseverészik sajnos ill. nagyon ritka 1-1 mondattal terel a fontosabb gondolataid mögött is lehet ő...te fiú vagy valszeg lányként gondolsz rá ezért pihepuha lelkitámaszként van jelen,néha elönt a melegség ilyesmi..(egyébként 2 van belőle a két fő életterültenek megfelelően).Nálam legutóbb akkor jelenkezett amikor a temetőből valakit hazahoztam véletlenül...Bejött a szobámba érzékeltem,hogy ott áll mellettem egy férfi fáztam is tőle rendesen(empata vagyok),majd egyszer csak mintha kinyílt volna a ajtóm,(kaput nyitott) benézett egy jelentéktelen alak és érzékeltem a párbeszédüket a pasasat mellettem,hogy "igen" és már mentek is,elvitte a francba szerencsére :D sajnos annyira össze vagyunk nőve,hogy gyakorlatilag meg sem tudom különböztetni magam tőle néha,több eset is volt,hogy közbe kellett szóljon,elküldtem a 3,14-ba,mert haragudtam rá de féléber állapotban a "küszöbön" szimbolikával tudok vele csevegni...Sztem találd meg a közös szimbólumrendszereteket,1 közös híd kiépítése mi az a mód ami a legközelebb áll hozzád,belülre figyelj az ohmmozás mélyre visz talán segít,ne kívülről várd a válaszait..

2021. szept. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
"homlokod közepére inkább afölé" (jav..)
2021. szept. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 29. 00:43
 27/28 anonim ***** válasza:
84%

Őrangyalod nem beszélgető-partner.

Akaratod ellenére nem is kényszeríthet semmire.

Saját bevallásod szerint lusta vagy, ráadásul szeszelsz is.

Mindkettő akarati hiányosságod, tehát őrangyalod javasolhatna bármit is, lustaságoddal és alkoholizálásoddal felülírnád, javaslata hiábavaló lenne.

.

Segítségre számítasz, ám bizonyítod, hogy saját akaratodból nem vagy hajlandó befogadni, elfogadni, megtenni az ajánlottakat.

HA sikerülne is beszélned vele, azt javasolná, győzzed le lustaságod - és hagyd el a szeszelést.

Ezt önmagad akaratából kell megtenned ahhoz, hogy őrangyalod segítésre méltónak találjon!

2021. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
9%
Kérj meg valakit, hogy gumikalapáccsal lapogassa meg a fejedet. Hátha kiesik belőle néhány felesleges információ. Így lesz helye az őrangyalodnak.
2021. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!