Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen fekete mágia trükkök,ri...

Milyen fekete mágia trükkök,rituálék vannak?

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak akik próbálkoztak fekete mágiávalbés ha igen hogyan.és nem vagyok kíváncsi az olyan hozzá szokásokhoz hogy ne csináljam mert vissza szál rám még nekem is lehet belőle bajom stb.Mert ezeket tudom,de nem érdekel nem maradt más választásom.csak olyan írjon aki tud segíteni.

2022. jan. 7. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Baal oltárt kell készíteni,majd megídézni őt. Segít célod elérésében ha te is áldozol neki.
2022. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A te olvasatodba ez mit takar? Mert, hogy ugyebár ez a fogalom már nem egységes mindenkinél (egyébként is eredetileg a fekete mágia tök mást jelentett, mint ahogyan ezt a kifejezést ma használják).
2022. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Én próbálkoztam fekete mágiával. Kétszer. De nem lett jó vége. Ne csináld.
2022. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Gondolod, hogy van itt olyan őrült, aki neked, előképzettség nélküli tudatlannak elárul bármilyen fekete mágia-módszert?
2022. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Én tudok neked egy biztos módszert, de szerintem már használtad. Vegyél egy helyesírási szótárat,majd éjjel pontosan tizenkét órakor égesd el.
2022. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Voodoo babának olvass utána. A szerelmi kötések, átkok nagyrésze azzal készül. Ha jól tudom, ez akkor a leghatásosabb, ha a célszemélynek egy személyes tárgya, vagy hajszála is nálad van. De az a lényeg, hogy megszemélyesítsd a kiválasztottat, egy fénykép is elég lesz talán. Amúgy ez az egész csak akkor működik, ha hiszel benne. Ha kételkedsz, akkor felejtsd is el gyorsan. Azért nem érdemes ilyesmivel szórakozni, mert visszaszállhat rád. A szerelmi kötést mondanom sem kell, hogy 95%-ban sokszor az is megbánja aki csinálja. A különféle átkok pedig simán visszaszállhatnak a létrehozóra is, ha az spirituálisan nem elég erős, esetleg ha a célszemély kivédi azt. Viszont ez téged nem érdekel, nem mondom hogy ne csináld. Hajrá.
2022. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is, mi volna a célod? Mert eléggé valószínű, hogy ilyesmi nélkül is megoldható. Csak te vagy túl elkeseredett a meglátásához.


Abban pedig mindenkinek igaza van, hogy a mágia nem játék.

Még a tapasztalt embereknek is lehet baja, nem hogy egy előismeretek nélküli személynek.

Inkább gondolkozz olyan utakon amikhez nem kell mágia.

2022. jan. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7-esnek igaza van. Keress egyszerűbb megoldást mert hiába hiszi azt mindenki, a mágia nem a könnyebbik út. Ha olyan megoldást keresel amihez nem kell mágia az nem csak hogy hatásosabb de gyorsabb is.

Igen, foglalkozok okkultizmussal hobbi szinten, tudok egy-két dolgot de évek kellenek ahhoz hogy egy kisebb spellt hatásosan meg tudj csinálni. Hidd el, hosszabb mint ahogyan gondolod és nem feltétlenül éri meg vesződni vele, hogyha harag vagy bánat vezérel, akkor meg végképp nem, mert egészségtelen mindenkinek. Az áldozatodbak meg neked is.

A bevonzás százszorta könnyebb mint egy kötés, (ez utóbbi nem elég hogy irdatlan erkölcstelenség, de még visszahatása is van)

Legyél kicsit több önmagadnál és az öledbe fognak pottyanni a jó dolgok.

2022. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

"Legyél kicsit több önmagadnál és az öledbe fognak pottyanni a jó dolgok."

Már ha teszel is érte és nem csak várod a sült galambot.

2022. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9 nem tudsz több lenni önmagadnál ha nem teszel érte.
2022. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!