Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Kundalini felébresztése...

A Kundalini felébresztése után mit tapasztaltok? Spirituális Sátánista van itt az oldalon? Mesterre lenne szükségem akitől tanulhatnék.

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 11:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne leírni. Hogy ém vagyok minden végtelen. Higy mindennel egy vagyok, és végtelenül imádpk és ikádva vagyok örökké és örökben. Leírhatatlan eufóriát, és más pozitív megélést, amelyeknek szintjére nincsenek szavak, definíciók, spektrumok, sőt emberi test minden lehetőségét tekintve sincs semmi esély, hogy akár egy tört részét átadni lehessen.


Írj rám ha gondolod, szívesen próbálok segíteni ha van miben.

2022. júl. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A férfi és a női energiának egyszerre kell megindulnia a gerincoszlop mentén. Ha csak a hideg, vagy csak a forró érzetet keltő erő felemelkedése indul meg, akkor az még nem a kundalíni valódi ébredése, csak félsiker.


Nekem egyszer mozdult meg, de csak a forró aspektus. Ilyenkor még érdemes dolgoznod magadon.

2022. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
ó, köszi. jó tudni. sokat olvastam a témában. ez így azért érthetőbb s egyet értek veled. mindenhol csak az volt írva h az forró stb.
2022. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!