Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik a szupererő vagy a mágia?

Létezik a szupererő vagy a mágia?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gyerekes kérdés, de sörözés közben az egyik haverom, mit ne mondjak nem éppen volt józan, ilyen videókat mutogatott nekünk: [link]

Meg olyanokat, hogy valaki beverte a fejét egy baleset során és szupermemóriája lett, meg kómában feküdt és mikor felébredt anyanyelven tudott egy olyan nyelvet, amit csak pár kiskorában csak az alapokat tudta, vagy hírtelen profi zongorista lett. Meg belecsapott a kisgyerekbe a villám és semmi baja nem lett csak utána vonzta a teste a vasat. Meg hasonló.

Az a legviccesebb, hogy a csávesz beleverte a fejét az asztalba, hogy lássa lesz e szuperereje, de csak annyit ért el vele, hogy mikor hazavittük megverte a felesége miután meghallotta, hogy mi történt.

Na ti hisztek benne?



2022. júl. 17. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szupererő biztos, hogy lézetik. Nekem például az van, hogy el tudom viselni a hülyéket.



Egy darabig...

2022. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott a pont #1. Bocs emberek még én is részeg voltam egy kicsit mikor kiírtam a kérdést. XD
2022. júl. 18. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik.
2022. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Uuu... Honnan tudod? Az összes ehhez hasonló videó fake. Fent van youtube-on a magyarázatuk. De a haverom már végre abbahagyta nézni ezeket a videókat.

2022. aug. 13. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Onnan, hogy működik.

Nem videó nézegetésből..

2022. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!