Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom eladni a lelkem?

Hogyan tudom eladni a lelkem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 20 éves fiú vagyok, szeretném eladni a lelkemet az Ördögnek, vagy pedig egy Démonnak! A lelkem teljesen tiszta, mindig segítettem az embereknek HA tudtam. Többször volt olyan eset, hogy majdnem az életem vesztettem, de túléltem, nem tudom hogyan.. Most úgy döntöttem szeretném magamat átadni a sötét oldalnak, hogy kiteljesedhessek, meggazdagodhassak, és a tudásomat felhasználhassam (művészettel fogok foglalkozni) a nagyvilágban, és örök hűséget fogadni Lucifernek!

2022. aug. 11. 15:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
82%
Összeget nem írtál, mennyi lenne az irány ár?
2022. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Képes lennél a célod eléréséért cserébe például lelkifurdalás nélkül megkínozni, meg.lni egy ártatlan ...-t (itt gondolj arra, ami a leginkább kegyetlenségnek hangzana s megrázna) és hosszú ideig szenvedtetni, hallgatni annak a lénynek fájdalmas segélykiáltásait, végignézni kivéreztetését, haláltusáját ?


Mert ha igen, akkor már közéjük tartozol....


Ha nem, akkor pedig ne akarj ilyet csinálni, mert nem vagy rá alkalmas!


Naiv, aki azt hiszi, hogy ez az egész csak valami szóbeli kis fogadalom, aztán jön a habzsi-dőzsi. :XD


Olvastam régebben erről beszámolókat, riportokat és hát nem Embernek való, pláne nem annak, aki azt vallja magáról, hogy "A lelkem teljesen tiszta, mindig segítettem az embereknek"....


Remélem, hogy a kérdésed csupán csak trollkodás, de annak meg rém rossz.

2022. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Teljesen komolyan gondolom, és örülnék ha végre normális válaszokat kapnék, nem ilyen hülyeségeket, és félremagyarázást! Köszi!
2022. aug. 11. 23:45
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen!
2022. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Adok a lelkedért egy simsont.


Üdvözlettel: Crowley

2022. aug. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Szégyenek vagytok!
2022. aug. 12. 12:28
 17/39 anonim ***** válasza:
61%
Olyasmit árulsz ami nem is a tiéd...szélhámos vagy :)
2022. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
83%

"A lelkem teljesen tiszta..."


Azt nem te döntöd el.

2022. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Én teljesen normális és komoly választ adtam neked. (12.)


Viszont ahogy reagálsz a hozzászólásokra, az nem éppen arról árulkodik, hogy a "lelked teljesen tiszta lenne"...


Úgyhogy kissé csalódott vagyok.


De azért szívesen!

2022. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Eddig talán 1x kaptam értelmes választ, ami a spirituális sátánizmusra vonatkozik, na az tényleg értelmes volt, és azt meg is fogadom, mert teljesen átértékelődött bennem ez az egész sátánizmus-kereszténység közti rivális.. jobban belegondolva tényleg a kereszténység a “sötét” oldal!
2022. aug. 12. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!