Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom eladni a lelkem?

Hogyan tudom eladni a lelkem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 20 éves fiú vagyok, szeretném eladni a lelkemet az Ördögnek, vagy pedig egy Démonnak! A lelkem teljesen tiszta, mindig segítettem az embereknek HA tudtam. Többször volt olyan eset, hogy majdnem az életem vesztettem, de túléltem, nem tudom hogyan.. Most úgy döntöttem szeretném magamat átadni a sötét oldalnak, hogy kiteljesedhessek, meggazdagodhassak, és a tudásomat felhasználhassam (művészettel fogok foglalkozni) a nagyvilágban, és örök hűséget fogadni Lucifernek!

2022. aug. 11. 15:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
28%

20:


nem a kereszténység a "sötét" oldal, hanem mindig az, amelyikből hiányzik a szeretet...!

2022. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Tehát a kereszténység!🙂
2022. aug. 12. 15:04
 23/39 anonim ***** válasza:
23%

22: Jézus fő tanítása a szeretet.


De nem kell ahhoz kereszténynek vagy bármi másnak, vallási fanatikusnak lenni, hogy valaki ezt az egyszerű elvet alkalmazhassa.


Sőt! A vallás, a mai vallások úgy általában nem is alkalmazzák a szeretet gyakorlását, hanem csupán képmutatást és megosztottságot. Tisztelet a kevés kivételnek!


Tehát nem kellenek ide jellegzetes címkék.


Hanem csupán az ember, aki jót cselekszik másokkal.


Ha mindenki gyakorolná a szeretetet embertársain és nem vagy nem csak leborulva kántálna, akkor sokkal élhetőbb és jobb lenne ez a világ!


De ez sosem lesz jobb, ha mindenki azt csinálja, ami Lucifernek kedves....

2022. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

A szeretet mint szó mára már elvesztette jelentését és kiüresedett, mert úgy dobáljuk mindenre és mindenkire mintha nem lenne holnap. Illetve érthető az, hogy az embereket miért vonzza a kereszténység mint vallás - Minden emberben megvan a vágy az elfogadás, béke, szeretve lenni és szeretni felé. Kár hogy a kereszténység mindezt kiforgatta. Se az ókori se a modern kereszténység sem a szeretet vallása, több százezrek élete és szenvedése szárad az egyház "lelkén". Csak addig hirdetik a szeretetüket ameddig mellettük állsz, mindenki más aki nem ért együtt velük vagy megszűnik létezni vagy szent küldetésüknek érzik megtéríteni őt, vagy esetleg ártani neki. Régen ez élesebb volt, amikor a pogányokat eretnekeknek kikiáltva ölték meg, manapság már szerencsére "csak" az egyház korruptsága és pedofilbotrányai maradtak meg. Mert ártatlan gyerekeket megrontani és egy életre megsebezni nagyon "szeretetteljes".

Meg persze felhozhatnám a bibliát is, a töménytelen erőszakkal, vérrel és pusztítással. Persze, erre rá lehet húzni azt hogy átvitt értelemben kell értelmezni, és nem szószerint.

Bár most csak az egyházról írok, mert tudom hogy a híveket nem vehetem teljesen egy kalap alá, elvégre külön egyéniség mind. De az tény, hogy nem találkoztam még olyannal aki ne lett volna erőszakos valamilyen téren. Szó se róla, ismerek olyan keresztényeket akikről tudom hogy a szívük mélyén nem rossz emberek, csak nagyon eltévedtek valahol. A kereszténység nagyon sok sebet, gátlást és szorongást okoz az embereknek, céltalanul és feleslegesen. Sosem volt a szeretet vallása, maximum egy kiforgatott áll-szereteté.

2022. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye választ kapsz! A te lelked ugyan nem tiszta haverom, mert másokat sértegetsz! Eleve el kellene jutnod felnőtt létedre arra, hogy nem ilyen hülyeségeket kérdezel. Amúgy meg nem tudom mi baja a moderátoroknak azzal, hogy azt mondtam lépjen a fideszbe! Ennyire azért nem kellene védeni ezt a hányadék rendszert. Szóval párt függetlenségről ne beszéljünk! Lehet, hogy ők a kenyér adói, vagy éppen itt is találkozhatunk lehet hamarosan fizetett kommentelőkkel. Visszatérve rád kérdező, a fidelitasba jelentkezésed egyenlő a lelked ördögnek adásával! Szerintem a vallásban található ördögben, sátánban több jóindulat van, mint a fideszben.
2022. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
58%
Dolgozol a MÁVnál
2022. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Ti nem vagytok normálisak, hülye magyarok…
2022. aug. 13. 01:08
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
27: te nem az vagy ?
2022. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
26-os teljesen igazat szólt. Ott reggel végzel, aztán estére mehetsz vissza.
2022. aug. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Nem fogok a Máv-hoz menni.. fúj! Én animációval fogok foglalkozni hamarosan! Külföldön!
2022. aug. 13. 01:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!