Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lottószámokhoz csapódhat...

Lottószámokhoz csapódhat szellem? ( 16, 41, 44, 54, 64 )

Figyelt kérdés

A Történet Zalamegyéből származik, ahol egy János nevű ember rendszeresen megjátszotta ezt a számsort. Az úriember egy raktárban dolgozott és valahányszor szóba került ő elmondta, hogy egyszer megálmodta ezeket a számokat. Azt váltig állította, hogy egy szombaton ki fogják húzni az ötös lottón, de azt nem tudta, hogy melyik szombaton. Örömmel fogadta, ha valaki más is megjátszotta az ő számait. Namármost, János 2022 pünkösdjén hírtelen elment. Néhányan pedig az iránta érzett tiszteletből elkezdtek játszani a lottón a számaival.

Na de most jön a csavar.

Rendre, miután valaki megtette az ötös lottón ezeket a számokat paranormális jelenségeket kezdtek tapasztalni. Ajtócsapkodások, különös hangok éjszakánként, Hírtelen lehülő levegő, átsuhanyó árny, amit az ember a szeme sarkából pillant meg. Magától bekapcsoló tv, rádió. Ezek a kollégák egy hónappal ezelőtt összeültek és egy beszélgetés során sorba adták elő az egybehangzó tapasztalatokat. Előszőr azt gondolták, hogy talán csak beképzelik a dolgot. De viszont azt is mind egybehangzóan állították, hogy azon a héten, amikor nem tették meg a számokat, nem történt semmi említésre méltó. Hogy eloszlassák kételyeiket, kipróbálták, hogy mi történik, ha olyan játssza meg a számokat, aki nem ismerte az elhunytat. Így hát előszőr egy Zalakarosi nő és egy Zalakomári házaspár voltak, akik bevállalták, hogy megjátsszák a számokat. A múlt héten történt mindez. Hasonló jelenségekről számoltak be, mint azok, akik ismerték az elhunytat. Plusz bónuszként ugyanazon a héten mindkét településen földrengés is volt, melyet ők éreztek, de a lakosság nagy része nem. Egy letenyei ember, aki amolyan helyi álpróféta szerűség és szintén ismerte az elhunytat pedig váltig állítja, hogy nemsokára, gyakorlatilag perceken belül kihúzzák a számokat, azért mert ő nem játszotta meg őket. Kérdem én: Lehetséges, hogy János szelleme azokhoz a lottószelvényekhez csapódjon hozzá, melyeken ezeket a számokat megjátszották? Én is megjátszottam őket és történtek furcsa dolgok a héten.A szám megjátszásától az aheti számsor kihúzásáig tartottak a jelenségek, intenzítása pedig a lottó játékba küldésének ideje és a húzás közti idő nagyságától függött. Tehát aki pénteken fogadott, az intenzívebben tapasztalta a szellemjárást, mint aki hétfőn. Ha jól tudom Letenye lakosságának egy jelentős része poénból teszi meg ezeket a számokat pár hete, hogy megtapasztalhassák a jelenségeket, rendre sikerrel.

Elég bátor itt valaki , hogy ki merje próbálni? Íme a számok:

,,Oke 16-41-44-54-64"



2022. okt. 29. 19:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

#10

350 ft egy szelvény

2022. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
47%
Mióta? három hete még nem 350 volt!
2022. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos 2 hete már 350 Ft-t kell kifizetni egy lottószelvényért. De úgy vélem ez csekély ár azért, ha az ember túlvilágról származó tapasztalatokat szerez be.
2022. okt. 30. 12:14
 14/26 anonim ***** válasza:
77%
A 10-es választ is te írtad, kérdező, másik accountról? Tisztára úgy hangzik.
2022. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem, csak megosztottam a kérdést. nyilván néhány ismerősöm is használja az oldalt, nem csak én.
2022. nov. 1. 07:32
 16/26 anonim ***** válasza:
54%

#1 Álmodozz Csipkerózsika

Nem jár vissza János szelleme, csupán a sztori ismeretében hétköznapi történéseket is paranormálisnak tudnak be, mivel erre koncentrálnak.

2022. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ha kipróbálod, utána megváltozik a véleményed. Olyan ez, mint a drog, csak valós.
2022. nov. 1. 12:51
 18/26 NTBS ***** válasza:
66%
Elképzelhető.
2022. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
45%

Basszus és tényleg!

:O

Ez ,,para volt".

2022. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%
Mi van, olyan kevesen lottóznak, hogy már ide is jönnek reklámozni? Ennél bénább sztorit rég hallottam... és biztos az is puszta véletlen, hogy azok a felhasználók, akik kipróbálták, mind frissen regisztráltak.
2022. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!