Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Budapesten rontáslevétel?

Budapesten rontáslevétel?

Figyelt kérdés
Az egyik életterületemen huzamosabb ideje nem sikerül fejlődést elérni. Emiatt kezdek arra gondolni hogy talán valamilyen rontás akadályozza. Budapesten tudtok ajánlani valakit aki ezt megbízható módon megnézi és ha kell leszedi?

2023. aug. 26. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hold Templom tel: +36 70-408 93 51
2023. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Hess rontás!!!

Ingyen levettem neked. Szívesen.

2023. aug. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Még egy kis lidérc sincs rajtad, nem hogy rontás.
2023. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha megnezned hogy mi az a komfort zóna ami miatt ez nem megy? Mi a gát ami az iratban van?

Sokszor nem rontás csak jobb ebben hinni meg démonokban, csak ne kelljen szembenézni saját magunkkal.

Önismeret fejlesztés kell neked, nem rontás levétel!

2023. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Öleld meg szívből az édesanyádat, és minden rontás lekerül rólad.
2023. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom a Hold Templomot, mert rajtam és páromon nem tudtak onnan segíteni.

Akit ajánlok: Samu Gabriella Facén boszi csoportból és a neten Titánia Titanilla.

Médium fickó vagyok és 2 éven át küzdöttem egy rosszakaróm erős átka ellen. Azóta legyőzve pedig már jósolok, illetve tudok átkot vizsgálni.

2023. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!