Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést csináltattam...

Szerelmi kötést csináltattam 1,5 hónapja. Akinél volt ilyen, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

A másik rendszeresen keres, ír, telefonál, de intim közeledés nem volt.

Nektek mennyi idő kellett, és hogy zajlott?

Nem érdekelnek a trollok és erkölcscsőszök.



2023. nov. 7. 17:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
9-es vagyok aki járt hasonlo képpen vagy otthon van a témában az nyugodtan írjon PM szívesen beszélgetek és fogadok tanácsot valamint szivesen barkit lebeszelek errol ha nem tudja bele e vagjon mert abszolut nem erimeg az egész ha el rontod szenvedni fogsz ha sikerül akkor is mert ha szabadulnal se tudsz mindig lesz ami össze köt valamint ez igen csak önző dolog ez saját vágy nem pedig közös ez maga a káosz
2023. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
18 nap alatt jött vissza. Előtte semmilyen formában nem kommunikáltunk már több mint fél éve plusz 300+km választott el minket egymástól. Ez tavaly júliusban történt, azóta már összeházasodtunk. Csak a megfelelő segítőt kell megtalálni hozzá nem pénzlehúzó kóklereket
2023. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Igazából fel lehet oldani a szerelmi kötéseket. De nyílván nem egyszerű
2023. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
mert ez nem így müködik hogy egyszer megkötöd aztán feloldod...
2023. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%

Én szerelmi visszavonzást kértem valakitől. 21 napot ígért, amiből párom konkrét megjelenése k.b. 2 hónap lett. Viszont párom utólagos elmondása következő: amikor a mágia 21 napja letelt, akkor valóban kezdett bekattanni neki a helyzet és 1 hónapon át vívódott a történteken. Nem akart hinni nekem az igazságról, ami történt velünk... De közben tudta, hogy ügyködni próbálok... Ezért engem tartott gonosznak és ezért vívódott 1 hónapon át. Aki csinálta a mágiát: Titánia Titanilla.


Amiért kértem és ami konkrétan történt: őt konkrétan elvuduzta tőlem valaki, paranoid skizofrén tüneteket produkált ellenem. Tisztító rúnamágiát követően kértem a szerelmi mágiát. Ez nem kötés, az átkot megelőző helyzetet teremtette vissza.

Azóta együtt élünk és minden rendben. Próbálkozott újra a rosszakaró, de a rúnavédelem megvéd és ráadásul itt van szobában rúnás nyaklánc.


35/F

dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként a rosszakaró eredetileg engem akart és szerelmi kötést tett fel rám. De mivel szexuálisan nem vonzódtam a neméhez és egyben spiritiszta vagyok, ezért sikertelenné vált. Pontosabban enyhe kapcsolati átok lett belőle és ő bosszúból még megspékelte vuduval kettőnk ellen. Egy barátom is ellenem szegült, aki ellen pedig - párom visszatérése után - rendőrségi eljárás indult. Mert tőle bizonyíték is volt, hogy mocskolódik és képeket tart rólunk így. Jó kis történetünk van.
dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó saját magát hirdeti egy csomó kérdés alatt szánalmas 😂
dec. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
33%
Mégis mivel hirdetném? Akit itt említettem, csaj. Én férfi vagyok. Mágiát én nem nagyon tudok készíteni, azt is más készítette. Az élettörténetünk itt pont jobban ideillik szerelmi mágia miatt, egyébként konkrét kötést nem is pártolok. Mindenki magából indul ki. Bejelentettelek.
dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Egyébként arra is reagálhattam volna, hogy valaki szerint 9 hónap alatt sikerül egy kötés. Nem, annyi idő alatt már kizárt. Mivel a kötés erősebb is és nálunk visszavonzás 2 hónapon belül visszafordította párom életét. El lehet innen húzni, ha nem tetszik. ;-)
dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Na hát nekem volt dolgom ezzel a Titanillával.... Lehúzott egy csomó pénzzel de nem történt semmi a világon! Mindig csak rám fogta hogy én vagyok türelmetlen, ráadásul bunkó is volt. 1 évig hitegetett mindenfélét kitalált mi miatt akadt meg a kötés. El akartam hozzá menni személyesen kitalálta hogy Covidos.. Hagyjuk már...

Kókler ne dőljetek be neki!

dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!