Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést csináltattam...

Szerelmi kötést csináltattam 1,5 hónapja. Akinél volt ilyen, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

A másik rendszeresen keres, ír, telefonál, de intim közeledés nem volt.

Nektek mennyi idő kellett, és hogy zajlott?

Nem érdekelnek a trollok és erkölcscsőszök.



2023. nov. 7. 17:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
41%
Ez érdekes. Igazából vannak helyzetek, amikor nem működik vagy mást tesz a kötés. Ezért sem pártolom. Láthatta volna vagy őszintén elmondhatta volna. De az biztos, hogy annyi időn át hatnia kellett volna vagy gondot művelt. Vagyis két lehetőség van így most: semmi vagy gond lett belőle.
dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%
Nálam volt még olyan az átok időszaka alatt, hogy elkeseredésemben kötéshez akartam nyúlni és valaki átvert vele. Nem látta az átkot vagy nem is tud csinálni semmit, beígérte a kötést, még rosszabbul lettem. Ezután derült ki az átok és még negyedik vagy ötödik problémát szedtem be elhibázott kötéssel. Ha a csaj nem is csinált semmit, akkor én igen... Ugyanis házilag nekem is kellett gyertyázni. Mivel alapvetően nagy energiám van, tudtam volna hatni. Csak meglévő átok miatt valójában azt erősítettem. Aztán jobban utánajártam és lemondtam konkrét kötésről. Bár párom olyan hirtelenül és szerelmesen tért vissza, hogy akkor az ütő megállt bennem. Pláne, hogy az ajtónk előtt állt hívatlanul. Azt hittem, hogy Titanilla mégis azt csinált. Úgy voltam vele, hogy akkor kötést leszedek. 3 embernek kellett megerősítenie nekem, hogy nem kötés és ez párom eredeti állapota. Úgyhogy nálunk a visszavonzás működött tőle. Így rejtélyesebb az egész.
dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerű tapasztalat megosztásról van itt szó és ez helyet mindenki beleköt mindenkibe szánalmasak az emberek ez az amit utálok a sok rosszindulatú megjegyzés és gyanúsítgatás aki az egészet csak mese habnak találja és nem hisz a mágiba az minek van itt ? Senki sem tudja ki kicsoda és mi az ami igaz mi az ami kevésbé mindenki a saját tapasztalataiból képes okulni ezért amíg nem tapasztaltatok semmit ebben a körben addig ne pityogjatok feleslegesen és ne tapaszátok rá mindenkire azt hogy csaló
dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
24%

Kár, hogy sokan nem veszik észre, ezek az állítólagos "tapasztalatok" valójában semmit nem érnek.

Például valaki azt tapasztalja, hogy visszament a nője, aki amúgy is visszament volna. De ő bemeséli a fejébe, hogy a máglya űzte vissza. Ennyiről szól az egész.

Téves gondolatmenet, amit úgy is szokott mondani a népi bölcsesség, hogy "gombhoz a kabátot".

Ezt használják ki a hiszékenység vámszedői. De lehet, jól is teszik.

dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült a mágia, a segítőm nagyon profi, nem hirdeti magát-ajánlásra lehet hozzá eljutni. Kb 3 hónap volt h megkeresett a párom, szép lassal visszarendeződött a kapcsolatunk. Szerencsés vagyok a segítőmmel, minden életterületen tud segíteni, a mágiák alatt nem hagy magamra.
márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!