Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vonzásban profik! Járt*tok...

Vonzásban profik! Járt*tok már így?

Figyelt kérdés

Évek óta használom, tök jó minden.

Szociális életem, anyagi helyzetem stb, de van amit sehogy nem tudok összehozni.

Olyan, mintha el lennék átkozva vagy ez lenne a sorsom, hogy az nem történhet meg.


febr. 1. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De a jártatok miért csúnya szó??? Nem értem! Mitől káromkodás? Öl*lésre utal? Esetleg valami másra? Jelent valami olyat ami miatt ki kellett cenzúrázni?
febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet mely területén érzed, hogy nem működik a vonzás?
febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék többet keresni, de egyszerűen fentebb nem tudok lépni.
febr. 1. 20:11
 4/7 Grimfox ***** válasza:
57%
Ne jobb keresetet "vonzz", hanem jobb lehetőségeket. Ha ez sem megy, akkor képességet arra, hogy a jó lehetőségeket meglásd, és hogy legyen erőd kiaknázni őket. A lehetőségek léteznek, csak nem biztos hogy látod, vagy nincs meg az erőd, képességed a kiaknázásukra. Ezeken próbálj javítani. Hosszabb idő, mert több lépés, de kifizetődőbb szó szerint, és átvitt értelemben is.
febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt nehéz elmagyarázni.

Pont amikor oda jutok, hogy tuti lenne a balhé, akkor van valami gàz.

febr. 1. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

5 én megértelek

Velem is mindig ilyen pont dolgok történnek

febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
febr. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!