Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelent az az álom, ha sok...

Mit jelent az az álom, ha sok ember között sétálok és csak bugyi van rajtam?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodom, azt, hogy sétálok az utcán és egy csomó ember mered rám, kívánva néznek. Kimondatlan vágyakozás ül a szemükben és Én nem tudom mire véljem. Ekkor észreveszem, hogy csak egy bugyi van rajtam és ez zavar. Mi lehet ennek az álomnak a jelentése ? Mit jelenthet ez? Neked volak ilyen álmaid. Mit jelent ez.
2010. dec. 27. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti valami elfojtott belső dolog:) Mondjuk hogy legbelül szeretnél kibontakozni és látni ahogy mások hasonlóan néznek. Nem tudom én ilyesmire tippelek:)

Nekem olyan szokott lenni, hogy pucéran mászkálok és takargatva magam sétálok az utcán...az is furcsa:D

2010. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%
túltengő hormonok XD
2010. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Na gyorsan szedjél össze valakit!!!!!

Ezt jelenti!

2010. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen... nekem is volt ilyen... vannak gátlásaid. Olyan gátlásaid, amit tudat alatt le akarsz győzni. És vágysz arra, hogy "akarjanak téged". nem pejoratív (és pejoratív) értelemben is.
2011. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem írtad volna a vágyakozást a szemükben, azt mondanám talán szorongsz valami miatt (nem feltétlenül szexuális dolog), kerülöd az embereket, esetleg szégyenkezel valami miatt, amit tettél. Talán apróság, nem is emlékszel rá. (Véletlenül letegezted a főnőköt, ilyesmi..)

Amikor az álmodban néznek, zavar téged? A pucérság egyszerűen csak zavar, vagy pánikolsz és menekülnél? Futsz az emberek elől? Szóval milyen hangulatú, rossz álom, vagy csak érdekes?

2011. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

21:19-es vagyok. (valaki figyelmeztetett, és igaza volt)

Pejoratív és nem pejoratív értelemben mondatot törölném így utólag. Úgy értettem, hogy szerintem vágysz arra, hogy akarjanak téged testileg, és lelkileg is.

A rossz szóhasználatért meg elnézést.

2011. jan. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Onbizalom es hit hiany!

Bizzal onmagadban, s ne legy gatlasos, szuntesd meg a belso felelmedet.

2011. jan. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nem ismerlek, de van egy olyan verzió is, hogy szűz vagy, félsz a kihasználástól, stb. Többet nehezen tudok kikövetkeztetni. És persze maradtak amit feljebb írtak.
2012. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit nagyon erősen titkolsz mindenki előtt, és félsz, hogy a titkod napvilágra kerül.
2012. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy privátban egy egészalakos képet kell küldened magadról,és a telefonszámodat.
2012. nov. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!