Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kell Tena betét és hozzá...

Nem kell Tena betét és hozzá bugyi akkor ha császáros leszel? Akkor is vérzik az ember, nem? Akkor nem értem.

Figyelt kérdés
Gyógyszertárban akartam előre bevásárolni és ott mondta a patikus, hogy az csak akkor kell ha vki hüvelyi úton szül.
2011. febr. 8. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:

én már 2x szültem hüvelyi úton, véreztem rendesen...


volt szobatársaim közt voltak császárosok, ők is véreztek csak gyengébben. nekik elég volt a Normál eü betét. Vagyis kelleni fog!

2011. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezek a patikusok, nagyon érdekes dolgokat tudnak mondani...


Császáros vagyok, és de, kellett. Az első felállásnál csak úgy ömlött ki a vér.


Te már tudod előre, hogy császáros leszel?

2011. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vigyél.Kelleni fog.
2011. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szegény patikus...csak nem pasi?

2 alkalommal császáros voltam és bizony mindkét alkalommal véreztem, akárcsak a többiek. A tena betét helyett vittem olcsóbb éjszakai betétet, amit a második naptól használtam. nem szeretik ugyan ha a nő betétet használ, mert nagyobb állítólag a fertőzésveszély, meg állítólag a távozott vér színéből/ állagából tudnak arra következtetni, h nincs -e gond. De én sem bírtam ki betét nélkül. amint letelt az első nap, már használtam is. viszont én nem bugyival, hanem eldobható bugyi-hálóval oldottam meg. ez császár után kevésbé irritáló.

2011. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem is császároztak, és kellett, nagyon is. Vegyél.
2011. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor veszek. Gondolom elég lesz a normál Tena, ugye? Hát a császár csak akkor ha nem fordul be, mert totál keresztbe van. Mondjuk én reménykedek, hogy befordul, akár még az utolsó pillanatban is...nem adom fel:-)
2011. febr. 8. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
CSászáros voltam, rendesen véreztem. Mindenféleképpen vigyél jó sokat. Én sima éjszakai alwayst vittem.
2011. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyermekágyi vérzés minden szülés után van,bárhogy jött világra a baba! Az erőssége egyedi,mindenkinél más,de a méhen mindenképp van seb ahol a placenta tapadt,tehát lesz vérzésed.1-6 hétig.Én mindkét császárom után után,1 hétig intenzíven(Tena)1hétig menstruáció mennyiség(betét sima)utána két hét maszatolás(tisztasági betét)véreztem.
2011. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Császáros voltam, eléggé véreztem. Nem azért vérzik valaki mert a hüvelye vérzik a term. szülés után hanem mert a méhe és az mindenképp a hüvelyen folyik ki.... ennyit a patikusról...

Vigyél legalább 2 tena bugyit és egy csomag TENA extra betétet. Nekem még az elején ez is kevés volt...

2011. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem tudom akkor miért kavart a patikus...de nem is érdekel:-)
2011. febr. 8. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!