Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hirtelen kialudt, és felborult...

Hirtelen kialudt, és felborult a gyertya, amit pár perce gyújtottam meg. Puszta véletlen, vagy lehet ehhez köze valaminek?

Figyelt kérdés
A szobában az ajtó-ablak csukva, egyedül vagyok, és egy csészealjat használok gyertya-alátétnek, amin van már egy kevéske viasz. Szokásom gyertyázni, de semmi célom vele, csak megnyugtat. Most ugyanúgy, mint mindig, meggyújtottam egyetlen szál, kis méretű fehér gyertyát, de az pár percen belül felborult és kialudt. Hallottam olyasmikről, hogy a fehér gyertya tisztító hatású, és hogy pl. ha mágiához, vagy ilyesmihez használjuk, és kialszik be kell fejezni, nem megfelelő az időpont. Persze az is lehet, hogy nem volt teljesen egyenes a gyertya alja, és azért dőlt el, de lehet más befolyás is jelen??
2011. márc. 19. 18:31
 1/7 szilvo79 ***** válasza:
szerintem semmi jelentősége.egyszerüen csak nem volt egyenes az alja!
2011. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Szerintem egy gonosz démon volt.Én nem aludnék a helyedben este vigyázz! mert meg fog enni :).Nem kell minden kis dologból olyan nagy ügyet csinálni.14/f
2011. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Eruthalion ***** válasza:

A legvalószínűbb, hogy nem volt teljesen függőleges helyzetben a gyertyád.


A fehér gyertya sok szertartásban fontos kellék, pl angyal rituálékban, tisztító szertartásokban stb, de ha cél nélkül gyújtottad meg, akkor biztosra veheted, hogy semmi a felborulás-kialvás pusztán a fizika műve.


Ha hangulatfokozáshoz, meghitt körülményekhez, egyéb céloktól mentesen akarsz gyertyát gyújtani, használj mécsest, olcsóbb és biztonságosabb is.

2011. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösziköszi. :)
2011. márc. 19. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy kialudt, mielőtt felborult volna. Javaslom, hogy csészealj helyett normális gyertyatartót használj, akkor nem valószínű, hogy ilyesmi elő fog fordulni és a ház sem fog leégni.
2011. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Egy démon van a lakásodban és ez az általa keltett energiaáramlások miatt borult fel.


Annyi hegyikristályt és jadekövet szerezz be amennyit csak tudsz, kérj rontáslevételt, boszorkánnyal tisztíttasd meg a szobákat, és a négy sarokba függessz palládiumbevonatú álló pentagrammákat és rozmaringot.

2011. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem egy haverom mesél ilyen dolgokat pl.: egy eset "szeánszoztál és le eset a korong és nyitva maradt az át járó és szellemek jönek át rajta és a házadban tanyáznak" vagy egy másik "van a házadban egy kopoktató szellem (nem marad sokáig de ha gonosz szándéku akkor egy ideig maradhat) és te ezt még nem tapasztaltad..." szerintem ha nem halt meg valakid akkor egy kopoktató szellem nem tudtad hogy ott van a házadban (mondjuk azon a napon érkezett hozzád mikor gyertyáztál) mert attol füg hogy milyen a szellem hogy gonosz vagy jó ha edig nem ilyezgetet vagy ehez hasonlót nem tet akkor jó elfog menni és mikor gyertyát gyújtotál azal az akaratod nélkül vissza akartad küldeni a más világba, de neki ez nem tetszet és el boritota a gyertyát; de ha rosz szándékú lett volna akk 100%-ék hogy meg támadot volna (mondjuk bel boritja az asztalt vagy meg dob valamivel). Szerintem viraszál [öntesz egy ajtos szoba küszöbére lisztet és mikor lágy nyomszerüséget látsz vagy] észleled a szellemet akkor beszélj vele mond neki hogy az IGEN egy kopogás a NEM kettő és kérdez töle dolgokat hogy jó szándéku vagy rosz stb. (és a beszélgetés végén köszönj el töle mert ő is egy ember volt) mond meg neki hogy át szeretnéd segiteni a más világba az az a meg nyugvásba és hogy meg en gedi ezt ha igen akkor gyújts gyertyát és menj ki a házbol míg a gyertya el nem alszik magátol már mint vég leg el nem fogy (negy gyertya legyen hosszú fehér); Ha rosz akkor már nehéz dolgod van mert akkor egy szöveget is kell hozzá mondani és a gyertyát védelmező körbe kell tenned és ki szaladni a házbol ha nem sikerül akkor nem tudsz mit tenni szak emberhez kell furdulnod.


Remélem segitetem és nem fáraszt le ez a hosszú szöveg.

2011. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!