Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szellemidézéshez minek...

A szellemidézéshez minek mindig gyertya? Az vonzza a szellemeket, vagy mi?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

A szellem az nem molylepke :D

Szerintem mert hangulatossabb és mivel elég régesrég találták ki a szellemidézést akkoriban nemvolt villany.

De felőlem csalogathatod bocislámpával meg szalonnával is őket :DD

2010. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nappal nem is lehet szellemet idézni?
2010. jún. 17. 13:39
 3/10 anonim válasza:
27%
Mert nincs 100ftod? gyertyára?? nem nagy megeröltetés szerntem!:D
2010. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Eszem ágában nincs szellemet idézni!

Csak kíváncsi vagyok, miért olyan fontos a gyertya...

2010. jún. 17. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:

a tükör előtti gyertyafény megnyitja az átjárókat és vonzza a szellemlényeket.

olyasmi lehet ez nekik, mint nekünk a fény az alagút végén :)

2010. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! És akkor ha meggyújtok egy gyertyát a szobámban pont a tükör előtt (mert mondjuk nem tudok róla, hogy ez ilyen szellem átjáró) csak úgy, akkor ezek átjönnek, vagy mi? :S Vagy csak akkor jönnek, ha hívom őket? Meg mér pont tükör, a tükörből jönnek?? :O
2010. jún. 18. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
azért is lényeges mert pl: mert temetkezésekknél gyakori eszköz az embereknél és ez álltal a hallotakkal egy kapcsolatot tudsz létre hozzni.
2010. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor kezdenek jó esetben körülötted legyeskedni, mikor érzik hogy nyitott vagy feléjük, pl most, hogy a kérdéssel foglalkozol. Egyébként elenyésző az esélye.

Elvileg a hívással nyitod meg az idézést, viszont onnantól rajtuk áll, ki jön át.


Igazából arra nincs válaszom, miért pont a tükör, én három okra vezetem vissza: egyrészt mert a mi világunkat, kicsit másként adja vissza,az idézett lény először a szemedben jelenik meg ( ott kezdődik a változás és terjed tova)ezt meg jó látni, valamint a tükör készítéskor használt ezüst által kapcsolatban van a holddal és a csillagokkal, melyek a szellemekkel illetve szellemi lényekkel való kapcsolatteremtés alapvető eszközei. Ha nem akarsz gyertyát használni, akkor a telihold fénye is jó.

2010. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert az természetes fényt ad, a villany meg csak mesterségeset. És azért éjszaka, mert nappal túl sok a fény.
2010. jún. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg népbutítás... én nem hiszek a szellemekben, de ha mondjuk abból indulunk ki hogy vannak, akkor mivel nem látjuk, észleljük őket, valószínű, hogy az idézésig semmi közük sincs ehez a világhoz... viszont akkor mondja már meg valaki, hogy mi a francért kell e-világi tárgyat használni egy másvilági megidézéséhez... és mért pont gyertyát meg tükröt??? ennyi erővel alma meg porcelántányér is lehetne...
2010. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!