Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék valakit megrontani....

Szeretnék valakit megrontani. A szerelem térén. Ha van valakinek ehez tapasztalata az írjon. Ja és kíméljenek a szteptikus emberek:! :?

Figyelt kérdés
Han valakinek tapasztalata az írjon nekem emailt köszönöm:)
2011. jún. 14. 17:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
valahogy nem ertem a mai embereket es sajnos nem csak te vagy ennyire beteges.hanem sokan masok akiket ismerek,akiknek nincs erejuk harcolni valamiert .es gyengek mert egy elveszettek.es azok is maradnak hamar ilyenhez fojamodnak .pl rontas szerelmi kotes fekete magja stb...es nem erdekel hogy most mit gondolsz csak elo hoztad bennem a gyuloletet amit ha nem lattam volna el se hittem volna.hogy a noverem ezzel foglalkozik es hogy igy van meg mindig vele a ferje.es azota is gyulolom es gyulolni is fogom .meg azokat akik ezzel akarnak foglalkozni.
2011. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező mi az a szerelem rontás?

Amúgy lehet ezt máshogy is csinálni,úgy hogy ne árts vele. Kicsit tovább tart és nem biztos a végeredmény, de legalább tiszta. Egyszerűen legyen más lehetősége is,nem csak az amit te felkínálsz, de azt érzékelje igen erősen.

Így már ő választhat, ha nagyon, nagyon, nagyon... nem akarja.

2011. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igen tudok ojan módszert is hogy ne ártsak neki csak szimplán szeresen belém:) ja aki azt írta hogy utálja az ijen emberek erről csak anyit mondanák a mi fajtánk is utálja a ti fajtátokat már elnézést kérek mindenki hagya meg magának a kritizáló válaszait köszönöm....ja amugy ha érdekel téged hogyan ronts meg mást ugy hogy ne legyen belőle galiba csak írj és meg mondom részletesen:)
2011. jún. 16. 09:56
 14/25 anonim ***** válasza:
De fogd már fel, hogy nincs olyan sem a fehérmágiában sem a feketében ami nem okoz "galibákat"! Mind1 a te életed, de sokszor meg fogod bánni a döntésedet. (Ahogy én is megbántam és soha többet nem foglalkozok ilyesmikkel). 24L
2011. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Won ***** válasza:

Szia!

Kössz nem kell leírni, hogy kell ezt csinálni én is tudom, viszont soha nem használnám! Inkább használd a tökéletes társ megtalálása varázslatot!


Üdv: Won

2011. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egyébként te szoktál szórakozni a Borsonline fórumon is a "direkt" helyesírási hibákkal, és az idióta hozzászólásaiddal is /kunságii/ nick néven!!!!
2011. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Tök igazad van abban, hogy ez a te életed és ezért te döntheted el, hogy mit csinálsz - de csak addig, amíg te viseled a következményeket is. Magad alá úgy kavarsz sz*art, ahogy kavarsz, de egy másik ember életébe belemocskolni egyszerűen nincs jogod - komolyan, ez egyeseknek nem alap?


Te itt dobálózol azzal, hogy ne szóljunk bele za életedbe - akkor te miért akarsz a máséba?

2011. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Won ***** válasza:

Sziasztok!

Az utolsónak igaza van, az Ő életével azt csinál, amit akar, viszont ne manipulálja más akaratát, mert nincs hozzá joga. Egyszerűen nem etikus! Annak mi értelme, hogy csak egy kötés kényszere miatt mutat szeretetet? Az nem igaz szerelem!

2011. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
igazad van won.....de én azta bizonyos illetőtt nem kaphatom meg soha és próbálkoztam mindenel...de nem jártam sikerel....és muszáj ehez folyamodnom....legalább csak 2-hétig.....amugy won...te mijen módszert ismersz?
2011. jún. 23. 13:11
 20/25 anonim ***** válasza:
Kérdező! mennyééé máááán kapálni!!!!...
2011. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!