Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék valakit megrontani....

Szeretnék valakit megrontani. A szerelem térén. Ha van valakinek ehez tapasztalata az írjon. Ja és kíméljenek a szteptikus emberek:! :?

Figyelt kérdés
Han valakinek tapasztalata az írjon nekem emailt köszönöm:)
2011. jún. 14. 17:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Semmit nem tilos, amivel nem ártunk. De ezzel sajnos igen. Magadnak is.
2011. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%

"én azt a bizonyos illetőtt nem kaphatom meg soha"


Akkor fogadd el, hogy őt másnak szánta az élet és próbálj rátalálni arra a személyre, akit pedig melléd kell vetnie a sorsnak. Úgy teszel, mintha szeretnéd ezt az illetőt, de önző és kegyetlen vagy vele szemben, holott az igazi szeretet nem elvesz, ahogy te teszed, hanem ad. Megértést, megbocsátást és áldozatot. Ha szeretsz valakit, azt akarod, hogy rátaláljon a legtisztább, legcsodálatosabb boldogságra, ami nem megy úgy, hogy közben erőszakkal oda van láncolva valakihez.


Ha szereted, engedd elmenni, mert csak úgy lehet boldog; ha nem kellesz neki most, akkor sosem fogsz kelleni. Értsd meg: nincs jogod belenyúlni az életébe. Akkor sem, ha ez fáj.

2011. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hát igen ebbe teljesen igazatok van.....de én már nem akarok senkit se meg rontani....és már ase akarom hogy egy személyre rá kuldeni a démont....már nekem elég volt a saját problémám a démonal ami itt ragadt..én nekem már csak anyi kell hogy el tudjam uzne semi több ugyhogy kérlek benneteket ide már ne írjatok csak oda...ahová le írtam hogy mi történt velem vagy fog velem történi köszönöm
2011. jún. 23. 19:03
 24/25 anonim válasza:
55%

Kedves Kérdező!


Persze, hogy nem értékeled mások szellemi épségét: a saját szellemi igényességedre sem adsz. Kezdeném azzal, hogy tanulj meg helyesen írni. Aztán folytatnám azzal, hogy fejleszd a személyiséged, az önbecsülésed, hogy ne ilyen pitiáner módszerekkel foltozgasd a megtépázott hiúságod. Igen, az a baj, hogy hiú vagy, gyenge vagy mentálisan. Az érzelmeid és a megbántottságod irányít, mint egy óvodást. Az azonnali jutalmakat választod (nyáron hegedülsz, meg átkokat szórsz), aztán azzal nem törődsz, hogy majd megiszod a levét (télen meg csodálkozol, hogy miért nem szeretnek az emberek...mert olyan negatív kisugárzásod lesz, hogy 5 méterről kikerülnek).

Sokkal jobb lesz az energiaszinted is, ha nem a könnyebb utakat választod, nem a világod próbálod megváltoztatni, hanem szépen leszedegeted a szellemedről a sok szutykot, ami születésed óta rárakódott. Nem is másért vagy ilyen rosszindulatú, gyerekes és bosszúálló. Vagy mert tényleg 12 éves vagy...


Ha jót teszel másokkal, az milliószor több haszonnal jár neked. Egyrészt azért, mert jó érzés segíteni az embereknek, hiszen te is tudod, milyen jó, mikor bajba kerülsz, és valaki kihúz a csávából. Ezen kívül megtörténhet még az is, hogy viszonozni fogják ezt mások, méghozzá talán akkor, mikor nem is számítanál rá, vagy akkor, amikor minden összedőlni látszik.


Sok sikert!

23/N


Ui.: A "megrontani" azt jelenti, hogy egy 14 év alatti gyerekkel közösülni (szexelni).

Helyesen úgy lenne a kérdésed, hogy: Szeretnék valakire rontást küldeni.

2014. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Erőszakolj meg egy MMA bajnok skinheadet, majd adj neki szteptilszt!
2016. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!