Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet rávenni valakit,...

Hogyan lehet rávenni valakit, hogy felvállalja a képességeit és felhagyjon a titkolózással?

Figyelt kérdés

Még előttem sem fedte fel a képességeit, de egyszer "lebukott". Azóta szemmel tartom és napról napra nyilvánvalóbbá válik, hogy nem egy átlagos emberrel van dolgom.

Sokakon tudna segíteni és talán újra reményt adni az embereknek.

Próbáljak rá nyomást gyakorolni és kikényszeríteni belőle, hogy nyilvánosan használja az adottságait, vagy várjam meg, amíg készen áll rá? Csak attól tartok sosem jön el az a nap, vagy túl későn.


2011. aug. 20. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hagyd békén, te tudod és kész
2011. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, ne kényszerítsd.
2011. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bővebb infó? Milyen képessége van? Csak kíváncsi vagyok, de ha nem akarod elmondani, akkor oké.

A válaszom egyébként megegyezik Sarlol véleményével.

2011. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező az a lány aki látott egy fiút amint "visszahoz egy macskát a halálból", viszont teljesen figyelmen kívül hagyta az ott leírt véleményeket mint pl. tökre nem tudja a kérdező, hogy volt-e ott konkrét halál vagy csak kis karcolás :P

Ha tévednék és nem te vagy akkor bocsi

2011. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Bocsi hogy beleszólok de egyáltalán mihez tudna új reményt adni?

Pénzt tud teremteni a semmiből a csóróknak vagy mi?

2011. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem engedném tudatni a környezetemmel, inkább használok fekete mágiát azon aki leleplezne. Az ő szabad-akarata hogy mit csinál a képességeivel, neked is lehetnének ilyen képességeid ha kitartóan dolgoznál a lelkeden, mégsem gyakorol rád senki nyomást hogy TEDD ezt. Miért nem? Szabad akarat. A remény pedig már halva születik.
2011. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha te varázsolsz, azért van, mert te hiszel benne ezért láthatod érezheted...De ha a néző nem hisz benne, akkor ő nem fogja látni, mert számára nem létezik...Korrekt?

Fisz-Kicsit elmélyültem a vallásodban (a 7csakra megnyitása, harmadik szem megnyitása már megvolt! Tényleg!) és arra jutottam, hogy nagyszerű, de sokkal jobb lenne, ha Egyáltalán, de tényleg egyáltalán nem foglalkoznátok más vallássokkal. Mindent összevetve, a sátánizmus áll a legközelebb a saját világnézetemhez, csak néhány dolgot szeretek másképp hívni, esetleg csinálni. Meditáció -> Asztrális projekció -> Démonidézés. Ez egy sorrend, vagy csak részben van közük egymáshoz, tehát fejlettségi szintek, vagy különböző, egyre nehezedő gyakorlatok? Ugyanakkor, lehetséges-e, hogy meglátogatott egy démon. Ha igen, okozhattam-e neki egy kisebb csalódást logikátlan döntésemmel, amibe mellesleg belenyugodott? És ha így tettem, visszatér-e még, ha nem, meg tudom-e idézni és ha megidézem, rosszul teszem? Mert nem akarok neki rosszat okozni, mert már így is adott nekem...

Ha érdekel az esetem, akkor kicsit jobban is részletezhetem, vagy folytathatjuk privátba. Egyszer már megkörnyékeztelek, csak nem sült el olyan jól. Remélem válaszolsz!

2011. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem a kérdező az a lány aki látott egy fiút amint "visszahoz egy macskát a halálból", viszont teljesen figyelmen kívül hagyta az ott leírt véleményeket mint pl. tökre nem tudja a kérdező, hogy volt-e ott konkrét halál vagy csak kis karcolás :P

Ha tévednék és nem te vagy akkor bocsi"


Egyszer, néhány évvel ezelőtt, volt egy pici kutyuskám, de tényleg nagyon pici, akkora mint egy tacskó(keverék volt). Nagyon szerettem, aztán egy nap anyukám és barátja új kutyával állított be a kapun. Aranyos volt, csak éppen német-juhász, rottweiler keverék volt és mikor meglátta a picit vérszemet kapott. Nem akárhol kapta el, hanem a leghalálosabb pontján...2 percig rángatta a levegőbe, míg végül egy gyengébb pisztoly lecsillapította. Kutyával irány a mentő, én maradok otthon. Talán fél órán keresztül próbálkoztam amivel csak tudtam(imádkozás-[akkor még halvány lila gőzöm sem volt, hogy kihez, halvány most már van] energia átvitel, puszta szeretet), nem tudom, hogy számított-e, de a kutyus felépült élt még 2 évet, aztán végkimerült. Tehát szegények borotvaélen táncolt a lelke, lehet, hogy volt közöm az életben maradásához, lehet, hogy nem, na de még is túlélte. Legalább 2 perc egy vérengző cseszett nagy kutyaszájában, ami balra jobbra rángat, tiszta erővel. Majd minimum 10-15 perc a dokihoz. Mégis túlélte, ez mennyire lehetséges? Egy öreg tacskó méretű kiskutya...

2011. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:28


Helyes, az már nagy lépés a lélek megnyitásában. Bár a harmadik szemed csak résnyire van kinyitva (mint mindenkinek) és csak a Kundalini felemelkedésével fog teljesen megnyílni. A meditáció mindennek az alapja, a Démonidézés meg nem kötelező, csak ha szükséged van valamire, akkor kérhetsz segítséget az Istenektől.


Továbbá más vallások is foglalkoznak velünk, elnyomnak minket, gyalázzák az Isteneinket, Enki/Lucifer elvárja hogy kiálljunk magunkért és érte.


A szabad akarat nagyon fontos így nem számít a logikátlan döntésed, ne aggódj, a Démonok tiszteletben tartják a döntésedet.:)

2011. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fisz, ez érdekes.

(nem, nem tudom pontosan miről beszéltek, de a fentebbi sorok igencsak.. elgondolkodtatóak és jók!)

2011. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!