Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyi idő alatt kezd el...

Mennyi idő alatt kezd el hatni a wodoo baba?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 22:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
én jó szándékkal csináltam a babákat!!!!!semmi rosszat nem akarok vele elérni.barátnőm csinált amikkor elhagyta a férje és visszajött utána. jó szándék vezérelt nem rossz. jóra is lehet használni a babát. az agyam és a szívem irányítja a babát ami jót akar csak és kizárólag.
2011. szept. 30. 00:28
 12/25 anonim ***** válasza:
66%

Tőled is megkérdezem, amit a wodoo-s topikokban meg szoktam.

Tedd a szívedre a kezedet és válaszolj őszintén!


Ha a wodoo-babákkal lehetne bármilyen formában hatni az emberekre, szerinted lennének még élő képviselők a magyar parlamentben?

2011. szept. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam én is, nem lenne már senki ott. de jóra lehet nagyobb az esély.ha visszacsap az is csak jó lehet mert én szerelmi kötést csináltam(remélem sikerrel) és ha az visszacsap én is szerelmes leszek.
2011. szept. 30. 00:42
 14/25 anonim ***** válasza:
lol? a szerelmi kötést jó célnak nevezed???
2011. szept. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Az egyoldalú szerelmi kötés fekete mágia, gonosz cselekedet.


Képzelj el egy számodra közömbös vagy ellenszenves embert, aki úgy gondolja szerelmi kötést csinál rád, a beleegyezésed nélkül. Ugye szerinted is jót cselekedett?

2011. szept. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Az ilyen szerelmi kötés úgy is végződhet, hogy később ha megutálod az embert, szabadulni próbálsz majd tőle, de nem megy. Szenvedsz, s megkérdezed magadtól, hogy miért ragaszkodsz hozzá, ha mégis szabadulni próbálsz tőle??? A vége őrületes, őrlődő szenvedés.


Vagy az is előfordulhat, hogy ő ragaszkodik majd hozzád, úgy hogy közben csak szenvedést fog okozni. Nem fogsz tudni tőle szabadulni, csak kínoz, csak üldöz majd. Az agyadra fog menni, de csak nyomulni fog tovább...


Így kell elképzelni a negatív sors bevonzását a fekete mágia használatakor, amit művelsz.

2011. szept. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
ha működnének ezek a kötések, már nem lenne magányos ember a földön, ha működne a pénzenergia, nem szegénység, és még sorolhatnám, szóval erről ennyit...
2011. szept. 30. 10:09
 18/25 anonim ***** válasza:
80%

Kontároknak, türelmetleneknek nem működik.


Ha létezne zeneiskola, akkor minden ember nagy operaénekes lehetne. Ja, hogy létezik zeneiskola? :DDDDDD

2011. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Továbbmegyek: minden embernek ott a lehetősége, hogy gazdag lehessen. Csak fel kell ismernie a lehetőségeit, és ki kell azokat kitartóan használnia, nem lustálkodni, várnia mástól a megváltást és a gazdagságot.
2011. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"ha működnének ezek a kötések, már nem lenne magányos ember a földön, ha működne a pénzenergia, nem szegénység, és még sorolhatnám, szóval erről ennyit..."


:D:D akkor minek csinálod?

2011. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!