Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az indigók hamarabb felemelked...

Az indigók hamarabb felemelkednek?

Figyelt kérdés
Megvolt az első nagy hulláma a felemelkedésnek, de nem éreztem semmit sem. Azért jó lenne minnél előbb megtapasztalni valamit az 5.dimenzióból. Mivel indigó vagyok, így hamarabb fog menni, a mi lényünk hamarabb túljut ezezn a gáton ? Mennyivel, ha lehet mondjátok meg.
2011. nov. 2. 04:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szegény negyedik dimenziót meg kirekesztenéd?Milyen ember vagy te szegény ott élők nem is érdekelnek téged köztük az igen híres reptoidok?


Attól hogy még indigó/kristálygyerek vagy maximum az elmeorvosnál fogsz hamarabb sorra kerülni.Ahhoz hogy felemelkedjél ahhoz tisztaszívűnek negatív érzések nélkülinek kell lenned[állítólag].


Ennyit a segítőkészségemről.Most a kőkemény tények következnek.Nem fog senki ,semmikor felemelkedni,pláne nem egyenkét.


Mégis hogy gondoljátok felszippant egy fénysugár a gép elől

Vagy ha tömbökként akkor majd hol és mikor gyülekeznének?


És jó sok ember hisz ebben és az ufók nem fordulnának sokszor ezért egy vagy két turnusban vinnének mindenkit aki felemelkedhet.


És hogyan szerveznék meg ezt feltűnés nélkül?


Egy titkos köremail-el talán?


T. földlakó


Önt kiválasztottuk a 6546665961 humanoid lény közül hogy felemelkedhessen az 5. dimenzióba.Kiválasztott társaival jelenjen meg 2012 12.21.12:31-kor [helyi idő szerint] az USA-ban található Grand Canyonban.Élelmet és italt valamint világításra alkalmas eszközt hozzon magával. Kérjük kerüljék ön és társai a feltűnést,és ne beszéljen azokkal erről akik nem kiválasztottak.


Kellemest felemelkedés kíván önnek:

A Plejád Föderáció[PF]



Kivitelezhetetlen ráadásul miért tennék ezt velük?Puszta szívjóságból?

Dehogy ,mint mi az indiánokat talán ők is megpróbálnának minket kihasználni.

Ha nem akkor is mivel érdemelte ki ezt az emberiség [állítólag megmenteni nem menthetnek meg minket]?

Azzal hogy önmagát próbálja kiírtani?Dehogy.


Liza amúgy befejezhetnéd a trollkodást különben nem fogsz felemelkedni :)

2011. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, inkább olvasnál. Közismert hogy a felemelkedés hullámokban fog érkezni és fokozatos lesz és nem minden egyedet érint. A Reptoidok, nem is fognak felmelekedni, de ha ilyen a hozzáállásod te sem fogsz.
2011. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

mondtam én hogy felemelkednek?:D


És előző őszintén nem érdekel hogy felemelkedek vagy sem,mivel nem fog senki sem felemelkedni sem most sem máskor.


A felemelkedésnek számtalan logikai [vázoltam párat] és fizikai [ pl.fénysugár felkap téged] oka van ha tudod cáfold meg.


És ha meggyőzől hogy tévedtem és van felemelkedés,akkor igyekszem én is a hozzáállásomon változtatni hogy mehessek.


U.I a kérdező sem fog felemelkedeni szerintem, a mindenki más fel is fog , legalább nem leszek egyedül:)

2011. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez itt a négydimenziós univerzum jóember. Nevezik téridőnek is. A megnevezés nem önkényes, tömören arról van szó, hogy amit mi időnek észlelünk, és térbeli változásokként nyilvánul meg, az is ugyanannak a koordináta-rendszernek a következő tengelye, aminek három tengelye a terünké. Ezen a negyedik tengelyen gyakorlatilag zuhan minden anyag fénysebességgel. Mivel a fénysebesség a max, amivel anyag kotorhat a téridőben, a terünk tengelyein gyorsítva egyre veszít a sebességéből a negyedik tengelyen, ezért marad elég sokáig fiatal, aki fénysebesség közelében utazgat.
2011. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
az ezósok használják így a butábbik fajtából én csak helybenhagytam őket:)
2011. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 PearJuice ***** válasza:
ne trollkodjatok már itt, tényleg kezd unalmas lenni -.-
2011. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ne trollkodjátok szét, értelmes válaszokra érdemes kérdéseimet.
2011. nov. 4. 11:58
 18/24 anonim ***** válasza:
Az indigók nem azok akiknek a lelke még sohasem reinkarnálódott? Mi ez most már keveritek a buddhizmust a scifivel?!
2011. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én 2 hete a máriahalmi dombságban emelkedtem fel egy U-Turn Bodyguard Ernyővel, de landolás után is ugyanaz maradt a rezgésszámom.


Sajnos értelmesebb választ nem tudok adni, mivel tanult ember lévén nem tudok lesüllyedni az önmagukat indigóknak és kristályoknak hívő önjelölt dimenzióismerők színvonalára, akik 35 baromság/perc sebességgel képesek ontani a kínosan béna hülyeségeket dimenziókról, energiákról és rezgésről. Na jó felkészülést a tudatszintváltásra, nekik sok szükségük van rá. Ha bármit el akarnak érni az életben, akkor mindenképp...

2011. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hova emelkednek föl?
2011. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!