Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A voodoo baba beválik? Mit...

A voodoo baba beválik? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Beválik?

Ha pl rólam készítenek egy woodoo babát, akkor azt hogy fordíthatom vissza? Tehát ha valaki ilyet szurkál akkor hogy lehet "meg nem történté" tenni?

Értelmes válaszokat légyszi.:)


2011. dec. 4. 19:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
47%
Nem a baba okozhat komoly károkat,hanem az,hogy hiszel benne!
2011. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy hiszek benne, azért van a kérdés, mert érdekel, hogy nektek működik e.
2011. dec. 4. 21:01
 13/27 anonim ***** válasza:

Mint már válaszoltam nekem működött... és ha 2 baba van? nem tudom... biztos működik... hinni kell benne, csak úgy működik, minden ezen dől el... ez is egyfajta placebo, és agykontrollhoz hasonlóan, lehet hogy meggyógyítja a vakbélgyulladásodat :) ki tudja... minden megtörténhet, csak hinned és akarnod kell... (fejfájás, szédülés, gyomorproblémák, egyéb fájdalmak enyhítésére jó...)

Kíváncsi vagyok, ha eléggé hinnél benne meggyógyítaná-e a vakbélgyulladást xD

2011. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem válik be és nem kell semmit sem tenni ellene.

Pont.

2011. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Shai-Hulud ***** válasza:

#13


Na akkor most pontosan meg is alkottuk az ISTEN fogalmát.


Az egy olyan "dolog", amiben HINNI KELL, és akkor mindenféle csodálatos dolog történik. Ha pedig két (vagy több) ilyen babád van, akkor tulajdonképpen elérkeztünk a politeizmus fogalmához, ahol az emberek életét az istenek vetélkedése szabja meg (azaz a különböző babákkal történt események).


Fölösleges dolog mindenáron belemagyarázni valamit abba, amiben nincs semmi - csak az ismeretlentől való félelemből gyökerező HIT, amely persze "mindent" meg tud magyarázni... CSAK HINNI KELL BENNE.


Bocs, de én ateista vagyok.

2011. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

Ateista pap vagyok!

Isten bizony!

2011. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

aki a hitet emlegette jól írta mint mindenféle mágikus dologhoz ehhez is az kell és működik csak kérdés h ezt mire fogod használni ??

Amúgy ez sem csak úgy megy h fogsz egy babát és megszúrkálod van ám ennek egy menete ami lényegében egy ceremónia a woodoo vallásban ismert egyik istenhez kell fordulni segítségért áldozatot bemutatni neki és a tényleges rituálét végrehajtani magyarán megszúrkálod a bábut de ehhez kell egy csomó előismeret ahogy írtam is

jah és a végére ott vana hoodoo ami arra van ha vmi nem jól sikerül a woodoo rontás következtében!!!!!

2011. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 yossarian44 ***** válasza:

A voodoo baba nem csinál semmit, mert a voodoo-ban nincs olyan, hogy csinálsz egy bábút valakiről, és teleszurkálva tűvel kárt okozol neki. Ez egy szép nagy európai téveszme, és gyönyörűen bizonyítja, hogy az ezósok tömegének lövése nincs, hogy miről beszélsz.


Amit te itt emlegetsz, az a poppet, és ez középkori európai babona.


[link]


[link]

2011. dec. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Értelmes,racionális ember vagyok,sosem tennék fel ilyen kérdést.....
2011. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Mi bajod van a kérdéssel? Mit montam, nem hiszek benne, csak kíváncsi vagyok, hogy tényleg beválik e.
2011. dec. 5. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!