Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismeri valaki Morgaine boszork...

Ismeri valaki Morgaine boszorkány főpapnőt?

Figyelt kérdés

Olvastam a honlapját, és szimpatikusnak tűnik, tanfolyamai is viszonylag elérhető árúak.

De nem hallottam róla semmi véleményt eddig, valahogy túl fiatalnak látszik, hogy ilyen címet viseljen.

Volt valaki a tanfolyamán? Beválnak a jóslatai? Érdemes hozzá fordulni?

A honlapja:

[link]



#jósnő #boszorkány #Wicca #papnő #főpapnő #Lady Morgaine Mutendzsmet
2013. márc. 28. 19:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
én gyakorlom de először nekemse volt szinpatikus de van valamennyi igazság a blogjában . És egyet értek azal , hogy magyaroszágon ez gyerek cipőben jár én igyekszem hirdetni de nem fognak rá az emberek
2013. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim válasza:

Nekem nagyon szimpi ő is, és a vallás is, amit képvisel, de az nagyon bánt, hogy többször írtam már neki levelet, és egyre sem válaszol, pedig hónapok teltek el. Csak a hírlevelei jönnek, de konkrét, nekem szóló válasz nem jön, telo szám meg nincs kiírva. Egy ismerősöm is így járt egy tanfolyamára jelentkezett, de nem kapott választ.

Pedig a blogjában olyan lelkesnek látszik!! Kezdem azt hinni hogy Morgaine nem is létezik, csak valami mese, vagy átverés az egész:(

2013. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Most őszintén szólva, hogy lesz valaki papnő, Főpapnő ? Kinevezi magát?


Tudjátok, hogy a papnő mint fogalom csak a kereszténység paradigmája alatt lehetséges ? Ez olyan mint Szent Lucifer. Keveritek az ellentétes filozófiákat.

2013. máj. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Előző, szerintem nem jól gondolod. Papok és papnők már olyan vallásokban is léteztek, amik évezredekkel megelőzték a kereszténységet. Pl: ókori Egyiptom.


Szerintem épphogy a keresztények voltak azok, akik egy csomó mindent elloptak az ősi pogány vallásoktól.

2013. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
16%
Én ismerem, párszor meg is volt. Ennél többet illetlenség lenne mondanom.
2013. jún. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:
Én írtam neki többször, jóslás ügyben, de nem is válaszolt. Él egyáltalán?
2013. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

"Boszorkány főpapnő".

Eddig olvastam.Gondolom egy szokásos szélhámos.

2013. júl. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
Súr beég keményen az első oldalon:D figyeljétek
2013. júl. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
miért égne be?
2013. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
30 éves kiscsírke boszorkány főpapnő -.-
2013. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!