Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érdekes látomásom volt tegnap...

Érdekes látomásom volt tegnap éjjel Orbán Viktorral kapcsolatban! Talán megláttam a jövőt a látomásban?

Figyelt kérdés
Szóval, úgy történt, hogy tegnap éjjel, fél 3 körül fölkeltem, és inni indultam a konyhába, de amikor mentem vissza az ágyhoz, az ágy mellé lépve hirtelen bevillant egy kép, amint a napfényes Budapesten, a Duna fölött lebegett egy aranyból készült, gyémántokkal kirakott trónon Orbán Viktor, szintén aranykoronával a fején, körülötte pedig hatalmas fény volt. Az emberek a földről figyelték a csodát. Voltak, akik térdre borultak, és voltak akik hajlongtak előtte. Viktor egyszer csak fölemelte a jobb kezét, és az égre mutatott. Ekkor az égből pénzeső hullott, tömérdek forint és euró hullott az emberek közé, akik hálás köszöneteket mondva a miniszterelnök úrnak kapkodták föl azokat a földről. A szegény emberek hirtelen meggazdagodtak, a hajléktalanok a gazdag emberek szintjére emelkedtek, munkája volt mindenkinek, béke és nyugalom honolt az országban és a világban egyaránt. Ezután viszont jött a szörnyű rész; Viktor bal kezével lefelé mutatott, a föld felé. A körülötte lévő fényt lángcsóvák váltották fel, a világban megkezdődött a pusztulás. Az égből tűzeső hullott, zavargások törtek ki, az emberek az utcán vagy menekültek, vagy fegyvereikkel estek egymásnak, a rendőrök hatalomra kerültek az emberek fölött. Az Országház felrobbant, a Lánchíd összeomlott, a Hősök Terén Leomlottak a szobrok, a Nemzeti Múzeum a levegőbe emelkedett, majd darabokra hullott. A föld több helyen megnyílt, az utcákon szakadékok álltak, a szakadékok alján forró lávával. Rengetegen zuhantak bele. Több épület és háztömb fölemelkedett a levegő, helyükön pedig hatalmas méretű acéltüskék törtek ki a föld alól. A miniszterelnök úr így lebegett a trónján, jobb kezével az ég felé, a ballal pedig a föld felé mutatva, majd hirtelen, egy pillanat alatt a feje helyén egy kecskefej lett, majd véget ért a látomás. Mondanom sem kell, természetesen ott helyben sokkot kaptam, csak egy fél óra múlva tértem magamhoz, az éjszaka többi részén nem is aludtam, csak ez a furcsa, ám egyben rémisztő látomás járt a fejemben. Mit jelenthet ez? Talán megláttam a jövőt? Kérlek, segítsetek, mert nem hagy nyugodni! Köszönöm!

2013. jún. 7. 23:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Sztem a "kérdezőnek" nincs semmi baja, csak egyszerüen trollkodni akar és feltett egy kamu kérdést. Bár még az is lehet hogy a "kérdező" csak szimplán h.lye (mint ahogy az ezotériások 95%-a) de ezt már úgysem mtudjuk meg.
2013. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Az "ezotériások" nem hülyék, csak mások, mint mi, talán azért mert tudnak valamit, amit mi nem, kedves előttem szóló.
2014. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Előző, én az itteni GYK-ás ezotériásokra gondoltam mint pl.: ez a kérdező, meg még sokan mások az antikrusztus, a reptoidok, lumbulábi meg hasonló fasságok eljövetelét "jósólják" nekünk meg mindenféle hülyeségekkel töltik meg ezt az oldalt.
2014. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Vàrj,kitalàlom a végét!

Ezek utàn I.Viktor,kezében egy csomag csirkefarhàttal,egy azonosítatlan repülő objektumhoz lépdelt peckesen,eszelős tekintettel búcsút intett,majd felszàllt a gépbe egy fénycsóvàn.Azóta is boldogan kering a szépen kongó hold körűl,ha meg nem halt.Aki nem hiszi,jàrjon utàna!

2017. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az ezósoknak és a fideszeseknek nagy közös halmazuk van. Aki a fidesznek tud hinni, az bármilyen baromságot benyel.
2017. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Na, nekem is volt 1 ilyen hasonló. :o ;)

Csak nekem úgy volt, hogy Orbán beszédet mondott

es egyszer csak felugrott kivette a gyikjat és elkezdte pörgetni mint aurelio.

Na ezt au megtudta es egy olyan cirkuszt csinát h felbudapest kipusztut volt ott hajtépes nyakrugas minden meg orban szeme is elgurult es nem is talalta meg szoval felszemu jackre kereszteltek. hat ennyu volt a latomasom meg most is beleborzongok😂

2017. szept. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!