Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális Sátánisták válaszo...

Spirituális Sátánisták válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Főleg Zoboleh válaszát várom, mivel tudom, hogy jár ide, valamint jól és érthetően, logikusan fogalmaz.

Tehát az lenne a kérdésem, hogy a Démonok elméletileg meg lettek kötve, na már most ez mit jelent...olvasgatom a SOE-t de szeretném ha kifejtenéd. Milyen módon lettek megkötve?? Hasonló e ez a leláncolt Prometheus történetéhez, aki akár a Sátán egy alteregója lehetett az ókori görög mitológiában? Mármint gondolom nem fizikailag láncokkal, hanem más módon kötötték meg őket, na de kik, vagy mik és miért?? Gondolom a legfőbb istenek nem voltak megkötve így azon munkálkodtak, hogy felszabadítság őket, és ehhez kértek segítséget bizonyos kontaktoktól, tehát főpapnőktől. Kontakt szót használom, mivel ugye földönkívüli lényekről van szó, bár ti istenekként aposztrofáljátok őket, ami igazából már mellékes dolog. Tehát kik követték el, és hogy tudta pár kiválasztott ember őket felszabadítani a gondolom sokkalta rafináltabb ellenség, legyen az magasan fejlett földönkívüli, vagy angyal karmai közül. Kik voltak megkötve??

Másik dolog... tehát ha ők meg voltak kötve, akkor az ún. nagy okkultisták pl. Crowley kiket idézgettek, valamint az ún. híres sztárok, akik ugye eladták a lelkük az ördögnek valójában kinek adták oda?, Bár ez ugye nem lehetséges, de ha mégis kivel vették fel a kapcsolatot?? Az ördögimádó, állatáldozók kinek áldoznak??


2013. okt. 12. 22:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mindent*
2013. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem reflektálnék különösebben az eddig elhangzottakra, mert ha ki kellene elemeznem minden tévedést, érvelési hibát, hibásan használt fogalmat, mellébeszélést, ködösítést és logikai szakadékot, akkor hajnalig nem feküdnék le, plusz nem is lenne sok értelme. Egy dolgot emelnék ki:


>Örülök, hogy említetted Teslat, mivel az ő kutatásai és kijelentései fontosak nagyon az okkult tudományban.

Ő állította, hogy minden rezgésből áll, azaz energiából.


Konkrétan ez a logika az ilyen állításokban:


Minden rezeg és mindennek van energiája ---> az összes okkultista/ezoterikus hülyeség igaz.


Ez a legaranyosabb és legegyügyűbb áltudományos érvelés, amit valamiért mindenki megkajál, aki hozzá sem lő a fizikához :)

Cukorfalatok vagytok!

2013. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozunk veled, maradj meg a cukormázadban, ki is fejthetnéd nyugodtan a többit, ha csak Tesla-s megjegyzésen akarsz lovagolni, amit aztán rosszul is vittél tovább, akkor inkább meg se szólalj. De te tudod fizika professzor :D
2013. okt. 15. 21:52
 14/23 anonim ***** válasza:

Azért vittem tovább másként, anygalbögyörő, mert a kis sátánista megfogalmazása konkrétan nem értelmes. Leírom, hogy legközelebb kicsit hitelesebben terjeszthessétek az igét, és ne ezen bukjon meg eleve a mutatvány.


>minden rezgésből áll

Nem. Minden elemi részecske rezeg, vagy ha nagyon csúnyán, mégis helyesen fogalmazol, akkor "minden rezeg". Rezgés önmagában nincs, a rezgés valaminek az állapota, tulajdonsága. Aki azt írja, hogy "minden rezgés", az bizony egy együgyű kis nyünyő!


>azaz energiából [áll].

Neeeem. Ne menjünk bele az eneria-anyag ekvivalenciába, maradjunk a jó öreg, hétköznapi newtoni fizikánál, ahhoz még talán lesz egy kis közötök ebben az életben, már ha akarjátok. Az energiát is célszerű úgy kezelni, mint valaminek a tulajdonságát. Mindennek van energiája, igen. Az energia munkavégző képesség, nem önmagában létezik, hanem valaminek a jellemzőjeként.


Ezért írtam másképp. Ferstén?


Nem fejtem ki, mert egyrészt nem akarom még jobban széjjeloffolni a társalgásotokat (bocsi utólag is), másrészt valószínűleg nem is akarnátok megérteni azt, amit mondok, harmadrészt valószínűleg nem is tudnátok. Csak azért szóltam be, mert már egymillió helyen láttam ezt az energiás-rezgéses álérvelést, és nem bírtam megállni :)


Pusszantyú!

2013. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 MissLawliet ***** válasza:
0%

Zoboleh válaszának lényege ugyanez, csak nem pontosan így fogalmazta meg ezt a dolgot

a lényegen nem változtat

úgy látszik, boldog vagy,hogy ebbe bele tudtál kötni

kis tudós

pfff

2013. okt. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

Haha, az egyetlen különbség a keresztények és az efféle "racionalisták"

Között, hogy az utóbbiak szórakoztatóbbak. Főleg azért mert azt hiszik, hogy különbek a komplexusos vergődéseik egy habszó szájú keresztény hisztériánál.


Kérdező,már akartam szólni, - minden egyes gyikos kérdésnél megteszem, hogy inkább az oldalunkra, vagy a forumunkra írj, az célravezetőbb, mint ez a közeg.

2013. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Sátánistaként te nevezel másokat komplexusosnak? Ismered az "irónia" szót? :)


Szóval majdnem annyira rossz vagyok, mint a csúnya-buta-gonosz keresztények? Ez fájt.

De annak örülök, hogy szórakoztattalak, én is jól elvagyok.


Nagyon szeretnék egyszer belelátni a fejetekbe. Ezt most vicc nélkül, teljesen komolyan mondom. Nagyon szeretném megérteni, hogy hogy képesek emberek ilyen dolgokat teljesen komolyan venni, elhinni és még le is írni, terjeszteni.


Azt én is szorgalmazom, hogy vonuljatok vissza a kis fórumaitokra. Mindenkinek jobb.

2013. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Jah azt tudtad, hogy Newton is okkultista volt, pl. Világvégét, illetőleg a Jelenések Könyvében megjósolt Apokalipszist számolgatta? És még vannak ilyen dolgok... ezek a nagyra becsült tudósaink szinte egytől egyik bele meritkezett az okkultizmusba.. Micsoda egy primitív társaság ugye?? :D
2013. okt. 16. 19:26
 19/23 MissLawliet ***** válasza:
0%

17-es!

vonuljunk vissza a fórumunkra?

nem ti kérdezgettek, és provokáltok folyton minket?

talán ezért vagyunk jelen itt,nem gondolod azzal a nagy logikus gondolkodásoddal?

pfff

2013. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Jah hogy van fórum is?? Láttam egy fórum ikont de még nem regisztráltam... azért írtam ide..
2013. okt. 16. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!