Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális Sátánisták válaszo...

Spirituális Sátánisták válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Főleg Zoboleh válaszát várom, mivel tudom, hogy jár ide, valamint jól és érthetően, logikusan fogalmaz.

Tehát az lenne a kérdésem, hogy a Démonok elméletileg meg lettek kötve, na már most ez mit jelent...olvasgatom a SOE-t de szeretném ha kifejtenéd. Milyen módon lettek megkötve?? Hasonló e ez a leláncolt Prometheus történetéhez, aki akár a Sátán egy alteregója lehetett az ókori görög mitológiában? Mármint gondolom nem fizikailag láncokkal, hanem más módon kötötték meg őket, na de kik, vagy mik és miért?? Gondolom a legfőbb istenek nem voltak megkötve így azon munkálkodtak, hogy felszabadítság őket, és ehhez kértek segítséget bizonyos kontaktoktól, tehát főpapnőktől. Kontakt szót használom, mivel ugye földönkívüli lényekről van szó, bár ti istenekként aposztrofáljátok őket, ami igazából már mellékes dolog. Tehát kik követték el, és hogy tudta pár kiválasztott ember őket felszabadítani a gondolom sokkalta rafináltabb ellenség, legyen az magasan fejlett földönkívüli, vagy angyal karmai közül. Kik voltak megkötve??

Másik dolog... tehát ha ők meg voltak kötve, akkor az ún. nagy okkultisták pl. Crowley kiket idézgettek, valamint az ún. híres sztárok, akik ugye eladták a lelkük az ördögnek valójában kinek adták oda?, Bár ez ugye nem lehetséges, de ha mégis kivel vették fel a kapcsolatot?? Az ördögimádó, állatáldozók kinek áldoznak??


2013. okt. 12. 22:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
68%

Hát igen, akad bőven ilyen ezós senkiházii, Descartes, Bacon, Savitri Devi, Evola, Albert Pike, Bismarck, Washington, Benjamin Franklin stb :)


A trollokra meg ne reagáljatok, mert ez elégíti ki (ideiglenesen) a kiolthatatlan figyelemre való vágyukat, amit a szüleiknek kellett volna kezelniük.


Nem is őt szólítottam meg a hsz-emmel, erre csak visszajött, hogy vergődjön nekem.

2013. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarnak, szeretem igazolni nekik, hogy a tudomány sosem volt tiszta. A legfőbb eredmények is okkult okokból születtek, pl. bölcsek kövének előállítása, arany előállítása..stb. A felvilágosodás, illetőleg előtte a reneszánsz, hiába azt próbálják beadni nekünk, hogy a tiszta tudomány korszakai, mégis az okkultizmus fellegvárai is voltak, hisz akkoriban a természettudomány nem vált ennyire élesen el a "lazább" okkult dolgoktól, pl. asztrológia. Egyesek szerint néhány nagyszerű tudós a kollektív tudatalattiból merítette a bölcsességeit, azaz lehívható temérdek tudás van, ha valaki fel tudja használni.
2013. okt. 16. 21:22
 23/23 anonim válasza:
Helló! Létezik olyan hogy csakrába kötnek le egy démont? És ha igen mit lehet vele kezdeni? Bocs hogy itt kérdezek!
2014. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!