Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Melyik társaságnál lehet a...

Melyik társaságnál lehet a legnagyobb Erőre szert tenni? Legyen az pozitív vagy negatív oldal.

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 13:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Amennyiben neked mindegy, hogy segítő vagy ártó erőre akarsz szert tenni, már az is elég, amennyi most van.

Olyanokat keress inkább, akik agysejtjeidet tartalommal (tudás) tudják feltölteni!

2014. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
segítő erő érdekel leginkább, de szeretném tudni a lehetőségeimet
2014. szept. 14. 14:10
 3/24 anonim ***** válasza:

Ha ezt a kisfilmet végignézni ,akkor megtudod a választ , ha lesz elég kitartásod és végigcsinálod, amit látsz a filmben ,akkor hatalmas erőre teszel szert .


[link]


Sok sikert!

2014. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, királyfi?
2014. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
30/F
2014. szept. 14. 21:45
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Első (illúzió) a világos, fényteli oldal... második (=eggyel mélyebb fokú) a sötét oldal.


A fény valójában a sötétség lefokozódása ... ahogyan az ősi kabbala, úgy én is ezt tudom mondani.

A sötétség a mélység és a sötétség a forrás. A sötétség az eredet és a sötétség a kezdet. Végül minden fény sötétségbe tér.


A fény vakítja a szemet, a sötétség a titok, a sötétség a bölcső és a sötétség a kezdet. (kezdet és vég: egy kör - és nincs más)


A jó - rossz kategóriái a mélyebb megértésben érvénytelen kategóriák.


Ájin az első - ezért próbálják imádni ... de az első, a kezdet: nem személy és nem isten vagy valami hasonló... ezért a felé irányuló imádat számára semmi.


A mélysötét, fekete tusból jelenik meg a fény és vele az elkerülhetetlen kettősség (dualitás). (Lao-Cével mondom)


Aleister Crowley: "Annak hogy lét van, örökkétartó szenvedés/küzdelem/harc az ára."

Ez kikerülhetetlen. A civilizáció, kultúra csak máz az emberen. A természet végül mindig győz. Ez az igazság.


Tudta ezt Nietzsche, tudta ezt Oswald Spengler... és én is tudom.


A politika szolgálója, a papi lobbi elhatározta, hogy "jóvá" teszi az embert (=egyfajta "jó kollektívumot" hoz létre belőlük)... de ezzel valójában felszámolják az embert. (ez az aberráció... Ron tudta és értette ezt)


Az ember attól szép és valódi, hogy olyan, amilyen.

A krisztusok, az evangélisták, az apostolok a papi lobbi idomító fantázájának kitaláltjai... mesterséges (=idomított/kezelt/"háziasított") embereket hoznak létre.

...


Mit válassz? Válaszd önmagadat! Az leszel te és az vagy te. (aki krisztust választja, önnön pusztulását/romlását választja).


Legnagyobb jó számodra az értelem... a saját lényi értelmed. (amennyiben rendelkezel vele)

Az elme gépiessége/mechanikája fölött... lenned kell!

...

Apropó! Aktuális még az emberi faj? :)

2014. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
kár,hogy megszűnt az opni , őket ajánlottam volna,olyan társaság, kaptál volna tőlük hideget vagy meleget, pozitívat vagy negatívat az biztos.
2014. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%
ez a súr spiri sátánista, az embert állítja középpontba, erőt sorolja a szeretet elé,az emberi tudást minden fölé ,elfelejti ,hogy a megismerésnek is van határa,ha csak embernek teremtetett.
2014. szept. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Súr, Ron mit tudott és mit értett? mi is az aberráció Ron szerint? (és szerinted?)bővebben kifejtenéd?


Ron Hubbard is azt állítja, hogy az ember alapvetően jó. Az etikáról szóló könyve meg egyenesen jóvá kondicionálja az embereket.

2014. szept. 15. 01:04
 10/24 A kérdező kommentje:

"Aktuális még az emberi faj? :)"


Súr, te azt írtad máshol, hogy gépek korszaka jön és az emberiségnek annyi. Ezzel egy kicsit vitatkoznék, emberi lelkekre mindig szükség lesz, a rendszer, a mátrix honnan nyerné különben az energiát? lehet, csak "elemek" leszünk, de létezni fogunk, kiborgok formájában. szerintem.

2014. szept. 15. 01:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!