Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szomszédomban lakik egy...

A szomszédomban lakik egy férfi és néha-néha, nem figyeltem meg milyen napokon, egy évben kb.1 (max 2) szer ÉJFÉLKOR, de tényleg kereken 00. 00-kor kimegy a kertjébe és begyújt valamit. Mit csinálhat?

Figyelt kérdés
Ami ilyen 3-4 méteres lánggal ég. És látszik rajta h nézelődik, kijön az utcára szétnéz, hogy jön e valaki stb... Mit csinálhat?

2015. ápr. 11. 12:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagybugyis legalább mostmár tudod, hogy a szomszéd atlétikai képességekkel bír. Ha szerencséje van indulhat a 2016-os olimpián.
2015. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fent minden este, csak én redőny, függöny nélkül alszok és egy 3 méteres tűz a szomszédban keményen felkelt.
2015. ápr. 12. 09:33
 13/17 anonim ***** válasza:

Az is lehetséges, hogy nem fizette ki a gázat, ezért nincs fűtés a házban, és nagyon fázik. Ígyhát az udvaron rakott egy tüzet, ott melegszik.


Vagy egy boszorkányt éget el, csak te nem láttad, mert későn néztél ki, és már a boszorkány elégett, de a tűz még él. Azt láthattad te.

2015. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Delyó is amikor a szomszéd ilyeneket számon tart.... :DDDD
2015. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szomszédod nem egy észkombájn, ha éjfélkor ekkora tűzzel titokzatoskodik.

Te pedig miért nem hívtad a tűzoltókat?

2015. ápr. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Sztem csak éhes volt és utálja a mkrot
2015. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ez egy hülye amúgy.
2015. jún. 1. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!